Keystone logo
Queen's University Belfast Antropologijos BA
Queen's University Belfast

Antropologijos BA

Belfast, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 800 / per year

Stovykloje

Įvadas

Antropologija yra žmonių įvairovės visame pasaulyje tyrimas. Studijuodami antropologiją sužinosite, kaip skirtingos visuomenės gyvena kartu, mąstysite apie tokias temas kaip šeima, seksas, religija, menas ir ekonomika bei įgysite įgūdžių, kurių vis labiau reikia globalizuotame ir automatizuotame pasaulyje.

„Queen's“ antropologijos bakalauro laipsnis leis jums išnagrinėti kai kuriuos giliausius ir aktualiausius klausimus apie žmones. Mūsų moduliuose sprendžiamos problemos:

 • Ar globalizacija reiškia kultūrinių skirtumų pabaigą?
 • Ar pokonfliktinė visuomenė gali pasveikti?
 • Kaip ritualinės tradicijos, muzikiniai pasirodymai ir menas formuoja kultūrinį tapatumą?
 • Kaip kai kurie žmonės nori mirti už grupę?

Naudodamiesi klasės moduliais, pasirenkamomis vietomis, pasirodymų ansambliais ir savo antropologiniais lauko darbais taip pat įgysite vertingų kritinio mąstymo, kultūrų supratimo, tyrinėjimo, interviu, rašymo ir pristatymo įgūdžių.

Svarbiausi antropologijos laipsnio akcentai

„Guardian University Guide 2020“ antropologija JK užėmė 9 vietą pagal pasitenkinimą kursu.

Pasaulinės galimybės

 • Vykdydami disertacijos studijas 2 ir 3 metais, studentai atliko etnografinius lauko tyrimus visame pasaulyje, įskaitant vaikų globos namus Kenijoje, AIDS Pietų Afrikoje, švietimą Ganoje, šokius Indijoje, NVO Gvatemaloje, muziką Kinijoje, santuoka Japonijoje, kuprinė Europoje ir banginių stebėjimas Havajuose.
 • Studentai turi galimybę panaudoti praktika pagrįstus tyrimų įgūdžius per aštuonias savaites etnografinio lauko darbo savo specializacijos srityse, o tai gali apimti darbą su organizacijomis visame pasaulyje.

Pasaulio klasės patogumai

 • „Queen's“ antropologija suteikia studentams prieigą prie pasaulinio lygio įrenginių, įskaitant; Etnomuzikologijos pasirodymų kambarys, kuriame yra įvairių muzikos instrumentų iš viso pasaulio, kolekcija, kuri išaugo nuo 1970-ųjų, kai velionis profesorius Johnas Blackingas pirmą kartą įkūrė Etnomuzikologijos tarptautinį centrą Queen's. Šie instrumentai, kartu su spyruoklinėmis spektaklių salės grindimis, palengvina muzikos ir šokių ansamblius, leidžiančius mūsų padaliniui išlikti vienu iš pirmaujančių etnomuzikologijos katedrų.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

 • Antropologija Queen's yra tarptautiniu mastu žinoma šiose srityse: Etnomuzikologija ir atlikimas; Konfliktas ir sienos; Religija; Pažinimas ir kultūra; Migracija ir diasporos; airių studijos; Materialinė kultūra ir menas; Žmonių ir gyvūnų santykiai ir tarpkultūrinis emocijų tyrimas.
 • Studentai taip pat gali dirbti su pasaulinio lygio institucijomis, įskaitant; Senatorius George J. Mitchell Pasaulinės taikos, saugumo ir teisingumo institutas: Pažinimo ir kultūros institutas; Airijos studijų institutas; Dvi tarptautinės vasaros mokyklos, įskaitant Airijos studijų vasaros mokyklą; ir Konfliktų transformacijos ir socialinio teisingumo vasaros mokykla.

Studentų patirtis

 • Antropologija sujungia kultūrinės įvairovės supratimą per žmogaus elgesį ir raišką, su praktiniu tyrimo metodu, kuriame dėmesys sutelkiamas į išgyventą patirtį.
 • „Queen's“ siūlo vienintelį antropologijos kursą JK, kuriame ekspresyvumo studijos (per meną ir muziką) derinamos su teminėmis konfliktų, religijos, pažinimo ir verslo antropologijos sritimis.
 • Antropologija Queen's siūlo galimybę sužinoti apie žmonių ir kultūrų įvairovę per universiteto finansuojamus lauko tyrimus.
 • Daug dėmesio skiriama kūrybiškumui, pasirodymui, religijai, konfliktų tyrimams ir verslo antropologijai, o tai išskiria Queen's iš kitų JK universitetų.
 • „Guardian University Guide 2020“ antropologija JK užėmė 4 vietą pagal studentų ir darbuotojų santykį.
 • Mūsų nacionalinės studentų apklausos rezultatai 100 % grąžino studentų pasitenkinimą kursu nuo 2019 m.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai