Keystone logo
Queen's University Belfast BEng mechanikos inžinerija
Queen's University Belfast

BEng mechanikos inžinerija

Belfast, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 100 / per year *

Stovykloje

* tarptautinis

Įvadas

Mechanikos inžinieriai taiko matematikos, mokslo ir programinės įrangos įgūdžius ir žinias kurdami ir gamindami naujoviškas, efektyvias ir patikimas technologijas už optimizuotą kainą. Mechanikos inžinieriai yra tvarių sprendimų, skirtų geresniam pasauliui XXI amžiuje, priešakyje. Pavyzdžiui, naujos kartos aplinkai nekenksmingos medžiagos (pvz., biologiniai polimerai) ir atsinaujinančių energijos šaltinių įrenginiai (pvz., vėjo turbinos). Mechanikos inžinieriai dalyvauja kuriant, gaminant ir perdirbant daugumą produktų: nuo mobiliųjų telefonų, medicinos prietaisų iki Formulės 1 lenktyninių automobilių. Šis kursas lavina techninius, asmeninius, tarpasmeninius ir profesinius įgūdžius, reikalingus mechanikos inžinerijoje.

Pabrėžia

Mes akcentuojame praktinį, projektinį mokymąsi ir daug investuojame į savo moderniausias patalpas ir lanksčias projektų erdves, kad palaikytume šią veiklą.

Pasaulinės galimybės

Mokykla siūlo plačias galimybes įgyti vertingos užjūrio patirties per vasaros atostogas arba metus iš studijų programos. Dalyvaujame IAESTE ir „Erasmus“ studentų mainų programose, kurios suteikia studentams galimybę įgyti darbo patirties viso pasaulio įmonėse ir universitetuose. Pastaraisiais metais studentai dirbo tokiose šalyse kaip Brazilija, Suomija, JAV, Prancūzija, Islandija, Argentina, Urugvajus, Japonija, Pietų Afrika ir Portugalija. „Study USA Initiative“ po 2 etapo studentams suteikia galimybę metus mokytis JAV kolegijoje, suteikiant puikią galimybę susipažinti su tarptautinio verslo metodais. Mūsų įsidarbinimo programa remia tokias veiklas, kaip pagalba ir patarimai rengiant gyvenimo aprašymus, interviu įgūdžius ir suteikiantys kontaktinį kontaktą per visą praktikos laiką.

Profesinės akreditacijos

Tiek BEng, tiek MEng laipsnius yra akreditavusi mechanikos inžinierių institucija (IMechE).

Pramonės nuorodos

Mokykla palaiko glaudžius ryšius tiek su vietiniais inžinerijos darbdaviais, tokiais kaip „Bombardier“, „Caterpillar“, „Sensata“ ir „Collins Aerospace“, tiek su tarptautiniais inžinerijos darbdaviais, tokiais kaip „Jaguar Land Rover“, „Lotus“, „McLaren F1“, „Michelin“ ir „Rolls Royce“, „Glaxo Smith Kline“ (GSK).

Mokymo programą labai informuoja pramonės atstovai, kurie sėdi mokyklos patariamojoje taryboje.

Priėmimai

Studijų programa

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Akreditacijos

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai