Keystone logo
Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Įvadas

Rafik Hariri universitetas, įsikūręs gražioje Mechref kaime Damour mieste, yra pirmaujanti Libano universitete. Nuo pat įkūrimo 1999 m. Rugsėjo mėn., RVU išlaikė institucijai priklausantį žmogų, kuris teikia kokybišką aukštąjį išsilavinimą, kuris stumia ribas, negu tai atrodo įmanoma.

ĮSTEIGTA

Rafik Hariri universitetas, kurio tikslas yra suteikti prieinamą, aukštos kokybės išsilavinimą ir aprūpinti pažengusiais ir kompetentingais absolventais, siekiant patenkinti Libano ir regiono darbo rinkos poreikius, tapo realybe ir pirmą kartą atidarė savo duris 1999 m. Rugsėjo 15 d. vadovaujantis Prezidento dekretu 1947 m. Jis atidarytas su studentų skaičiumi 75. 2006 m. Birželio 19 d., Įsteigus Inžinerijos ir mokslo ir informacinių sistemų kolegijas, RVU suteiktas universiteto statusas, dekretu Nr. 17192.

Fakultetas

Daugiau nei 100 skirtingų tautybių dėstytojų, turinčių didelę akademinę ir pramoninę patirtį.

Absolventai

Beveik 2200 absolventų, daugiausia Libane ir kitose šalyse, įskaitant KSA, JAE, Katarą, Kanadą, JAV, Kuveitą, Vokietiją, JK, Prancūziją, Omaną ir Australiją.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Mechref

  Mechref, , Mechref

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai