Keystone logo
Reed College

Reed College

Reed College

Įvadas

Portlando pietryčiuose, Oregone, įkurti 1908 m. Reedo kolegijos yra koedukacinė, nepriklausoma laisvųjų menų ir mokslų kolegija. Reedas, vadinamas vienu intelektualiausių šalies kolegijų, yra žinomas dėl aukštų mokslininkų praktikos, kūrybinio mąstymo ir įsitraukusio pilietiškumo standartų.

„Reed“ studentai siekia bakalauro laipsnio 40 specialybių ir programų. Mokymo programoje yra visus metus trunkantis humanitarinių mokslų kursas, platūs skirstymo reikalavimai ir vyresnysis darbas. 10: 1 studentų ir dėstytojų santykis bei nedideli konferencijų stiliaus užsiėmimai leidžia dėstytojams kuruoti studentus ir tikrai su jais dalyvauti individualiose diskusijose. Reedas taip pat siūlo magistrantūros programą, kurios dėka įgytas meno magistro laipsnis liberaliose studijose.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Portland

    Southeast Woodstock Boulevard,3203, 97202, Portland

    Klausimai