Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

Įvadas

Regent College London yra išskirtinė aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi gyvybingoje Londono širdyje, Jungtinėje Karalystėje. Žinomas dėl savo įvairių akademinių programų, jis siūlo platų bakalauro ir magistrantūros studijų kursų spektrą tokiose disciplinose kaip verslas, kompiuterija, sveikata ir socialinė priežiūra. Siekdamas akademinės kompetencijos ir daugiakultūrės aplinkos, Regent College London suteikia studentams pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris suteikia jiems žinių ir įgūdžių, reikalingų klestėti pasirinktose srityse. Ištirkite Regent College London teikiamas galimybes ir patirtį ir leiskitės į akademinio ir asmeninio augimo kelionę viename dinamiškiausių pasaulio miestų.

Esame įvairi bendruomenė, aktyviai skatinanti mokymąsi ir švietimą, jau daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti JK aukštajame moksle. Mes sveikiname studentus iš visų sluoksnių ir puoselėjame palankią, įtraukią aplinką ir teigiamą kultūrą.

Sužinokite daugiau apie mūsų studijų sritis ir siūlomus kursus.

 • Verslas ir įmonė
 • Inžinerija ir kompiuterija
 • Sveikatos ir sporto mokslas
 • Įstatymas

Lankstus mokymasis, atitinkantis jūsų gyvenimo būdą

Šiuolaikinis gyvenimas yra užimtas ir reikalaujantis daug pastangų. Manome, kad lanksčios, pritaikytos studijos yra šiuolaikinio švietimo pagrindas. Štai kodėl mes siūlome:

 • dienos, vakaro ir savaitgalio užsiėmimai
 • kelios studijų vietos visame Londone
 • studentų tobulėjimo sesijos, skirtos jūsų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui
 • Mąstymas į charakterį; nemokamų transformacinių mokymosi programų rinkinys

Studento patirtis pirmiausia

Regent siūlo unikalią studentų patirtį, išsiskiriančią iš bet kurio kito universiteto. Tai pasižymi puikiu mokymu, teigiama kultūra ir neprilygstamu studentų palaikymu. Mūsų studentai sutinka, suteikdami mums 93 % įvertinimą už bendrą pasitenkinimą naujausioje Nacionalinėje studentų apklausoje (NSS).

Istorija ir vizija

Regent College London buvo įkurta 2010 m. kaip „Regent Group“ – švietimo, mokymo ir investicijų valdymo verslo, kurį įkūrė Pankaj šeima, dalis. Dalinamės turtinga ir sėkminga švietimo istorija, kuriai būdingi kompaktiški miesteliai, mažos, tikslingos klasės ir neprilygstama pagalba.

Kolegija iš pradžių buvo atidaryta Vemblyje, įteikdama BTEC aukštuosius nacionalinius diplomus ir suteikdama studentams alternatyvius kelius į aukštąjį mokslą. 2013 m. atidarėme leidimą visuomenei, kad atspindėtume mūsų įsipareigojimą plėsti prieigą ir dalyvauti. Nuo tada mes teikiame įvairias HND verslo programas, patvirtintas Pearson. Taip pat išplėtėme savo aukštojo mokslo teikimą, bendradarbiaudami su universitetų partnerių kolekcija, siekdami teikti įkūrimo metų maršrutus, pagrindinius laipsnius, bakalauro laipsnius, papildomus laipsnius ir magistro laipsnius.

Kaip kolegija pasiekėme daug tikslų, pvz., teigiamus QAA Higher Education Review rezultatus, puikius rezultatus Nacionalinėje studentų apklausoje, atidarėme penkias universiteto miestelių vietas visame Londone ir, žinoma, padėjome studentams pasiekti savo viso gyvenimo tikslus ir siekius.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – 2025–2030 m. būti pirmuoju JK technologijomis pagrįstu britų universitetu, turinčiu pasaulinį prekės ženklą ir universitetą. Siekiame, kad besimokantiems visame pasaulyje būtų suteiktas išskirtinis išsilavinimas ir studentų patirtis.

Priėmimai

Įstojimo reikalavimai šalies ir ES studentams

Regent bendruomenė yra atvira ir svetinga studentams iš viso pasaulio. Jei esate namų studentas, stojimo reikalavimus galite rasti mūsų kursų puslapiuose. ES studentams toliau pateiktame sąraše raskite savo šalį, kad sužinotumėte daugiau apie konkrečius atvykimo į savo šalį reikalavimus.

JK pasitraukus iš ES, JK vyriausybė 2020 m. birželio 23 d. paskelbė, kad ES, kitų EEE šalių ir Šveicarijos piliečiai nebeturės teisės į būsto mokesčio statusą, taip pat bakalauro, antrosios pakopos studijų ir pažengusiųjų studentų finansinės paramos kursams iš Studentų finansų Anglijos. nuo 2021/22 mokslo metų ir vėliau.

Šis pakeitimas netaikomas JK arba Airijoje gyvenantiems Airijos piliečiams, kurių teisė studijuoti ir gauti išmokas bei paslaugas bus išsaugota abipusio pagrindu JK ir Airijos piliečiams pagal bendros kelionių erdvės susitarimą. Studentai, kuriems netaikoma ši išimtis, turės mokėti tarptautinių kursų mokesčius.

Reikalavimai vizoms

Graduate vizos maršrutas yra viza, kurią gali gauti tarptautiniai JK studentai, norintys dirbti arba ieškoti darbo sėkmingai baigę bakalauro ar aukštesnio lygio laipsnį aukštojo mokslo paslaugų teikėjo įmonėje.

Regent College London yra aukštojo mokslo teikėjas, turintis atitikties įrašus. Graduate vizos maršrutas yra neremiamas, tai reiškia, kad mes neremiame jūsų šiame vizų kelyje.

Pareiškėjams, besikreipiantiems pagal šį maršrutą, bus suteikta (jei bus suteikta) viza dvejiems metams.

Šiam maršrutui nereikia priežiūros, o tai reiškia, kad jūsų banko sąskaitoje nereikia turėti nustatytos pinigų sumos, kaip tai darytumėte pateikę prašymą studento vizai gauti.

Baigę kvalifikaciją Regent College London , jūs automatiškai įvykdysite anglų kalbos reikalavimą, nes turėsite kvalifikaciją, kuri dėstoma anglų kalba.

Informacija ir gairės dėl prašymo išduoti vizą

Persikėlimas į naują šalį studijuoti gali jaustis didžiulis, o susikaupti naujoje aplinkoje ir kurse gali užtrukti šiek tiek laiko. Šiame puslapyje pateikiama visa svarbi informacija ir gairės, padėsiančios suprasti vizų ir imigracijos procesą prieš pradedant studijas pas mus.

Vizos dokumentai ir papildoma informacija

 • Biometrinis leidimas gyventi (BRP)
 • Priėmimo studijuoti patvirtinimas (CAS)
 • Dokumentų vertimai
 • Asmeninis pareiškimas
 • Tuberkuliozės testas ir sertifikatas
 • Imigracijos sveikatos priemoka (IHS)
 • Darbas studijų metu
 • Atsisakymai

Alumnų statistika

Vietos

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    Klausimai