Keystone logo
Regent's International College

Regent's International College

Regent's International College

Įvadas

Regento International College (RIC) yra dar Išsilavinimas aukštasis, esantys Bankokas, Tailandas siūlo studentams įvairių būdų gaunant JK bakalauro laipsnį asortimentą. JK pritraukia tūkstančius studentų į savo universitetus kasmet, teikti bakalauro ir magistro laipsnius į dalykinių sričių.

Regento International College yra registruotas centras Tailando Londono Tarptautinių programų universiteto pasiūlyti keturis BSC laipsnių į ekonomikos, vadybos, finansų ir socialinių mokslų (EMFSS) srityje su visais teikiamos Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla akademinės krypties (LSE):

  • Bakalauro (Hons) Verslo ir valdymo
  • Bakalauro (Hons) Ekonomika ir vadyba

Tiems studentams, kurie neatitinka akademinius reikalavimus, reikalingus Londono universiteto (UOL) bakalauro laipsnį kursai, mes taip pat siūlome reikiamą International Foundation programą. Ši programa suteikiančias studentus su įgūdžių ir žinių, reikalingų pradėti siūlomų RIC reikalauja UOL bakalauro laipsnį. IFP buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad studentas pasiekia aukštus akademinius standartus, mokosi atitinkamą dalyko žinių ir įgyja abu įgūdžius ir intelektinės smalsumas reikalinga griežta laipsnis lygio tyrimą.

Regento International College taip pat yra pirmasis institutas Tailando būti patvirtintas Edexcel, didžiausia JK sudarančios kūno pasiūlyti BTEC (verslo ir techninis išsilavinimas taryba) kvalifikaciją. BTEC kursai šiuo metu siūlomi:

  • Verslo studijos
  • svetingumas valdymas

Regento International College siūlo "2 + 1 JK studijų programa". Užbaigus BTEC HND ne RIC, studentai gali progresuoti į paskutiniųjų metų bakalauro studijų programoje Didžiosios Britanijos universitetų ar trečiaisiais metais laipsnio kursą bet kurios kitos tarptautinės universitetų priimantis HND.

Vietos

  • Bangkok

    590 Thanon Pracha Utith, 10310, Bangkok

Klausimai