Keystone logo
Regis University

Regis University

Regis University

Įvadas

Kaip universitetas, Regis semiasi senovės išminties šaltinių ir tyrinėja naujus minties ir vaizduotės horizontus, siekdamas tiesos, siekdamas teisingumo ir puoselėdamas grožį. „Regis“ viskuo laiko viso žmogaus raidą, atsižvelgiant į bendrą gėrį, klausdamas: „Kaip mes turėtume gyventi?

Būdamas katalikas, pasaulinės tikėjimo bendruomenės, pakviestos švęsti ir įkūnyti Dievo meilę pasaulyje, dalis, „Regis“ moko įvairius studentus tarnystės ir prasmės gyvenimams, aprūpina juos žiniomis ir įgūdžiais, kad būtų įžvalgūs asmenys, solidarizuojantis su kitais, ypač su visais. yra neturtingi arba kurių orumas buvo pažeistas, ir suteikia jiems galimybę rūpintis Žeme, mūsų bendrais namais.

Būdamas jėzuitu, įsišaknijęs ignaciškame krikščioniškos mokinystės dvasingume ir atviras šventai visose žmonių kultūrose, Regis siekia būti besimokančiųjų, kurie stengiasi sukurti transformuotą pasaulį ir atnaujintą ekosistemą, keliaujantys kaip vienas kito atsakingi draugai, bendruomenė.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Denver

    Regis Boulevard,3333, 80221, Denver

    Klausimai