Keystone logo
Rhode Island College

Rhode Island College

Rhode Island College

Įvadas

Rhode Island College yra regioninė išsami viešoji kolegija, apimanti maždaug 6400 bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studentų per savo penkias mokyklas: Menų ir mokslų fakultetą, Feinšteino švietimo ir žmogaus raidos mokyklą, Verslo mokyklą, Slaugos mokyklą ir socialinio darbo mokykla. Įkurta 1854 m., Esame pirmoji Rodo salos viešoji aukštojo mokslo institucija.

Kolegija yra gražiame 180 akrų priemiesčio miestelyje gyvybingame Providenso mieste. Jis turi palydovines vietas Rodo salos slaugos centre Providenso inovacijų rajone ir Rhode Island College darbo jėgos plėtros centre Centriniame krioklyje, RI. Mes esame žinomi visoje šiaurės rytuose dėl aukštos kokybės akademinių programų, mažų klasių, individualizuotos, praktinės mokymosi patirties, pasaulinio lygio dėstytojų ir didelės vertės, palyginti su kitomis ketverių metų institucijomis.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Providence

    Mount Pleasant Avenue,600, 02908, Providence

    Klausimai