Keystone logo
© Eva Dang
Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Įvadas

Aukščiausio kalibro ugdymas

Ričmondas yra Amerikos tarptautinis universitetas, įsteigtas 1972 m. Ir įsikūręs Vakarų Londone, su dviem miesteliais Ričmondo kalne ir netoli Kensingtono gatvės. Nuo 1981 m. Universitetas yra apdovanotas JAV aukštųjų mokyklų akredituotais laipsniais. Vienas iš naujausių laimėjimų, kuriuos Ričmondas didžiuojasi pranešdamas, nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. Suteikiamas įgaliojimas suteikti studentams savo JK laipsnius, nes Privilegijos taryba neseniai buvo suteikta Tyrimų baigimo laipsnio suteikimo įgaliojimų (TDAP).

Universitetas yra pirmasis ir vienintelis Jungtinėje Karalystėje įsteigtas universitetas, kuriam suteikta teisė skirti dvigubo išsilavinimo laipsnius, o tai reiškia, kad studentai gaus JK ir JAV laipsnį, kuris labai paveiktų mūsų absolventus, ieškant darbo galimybių ir išskiriant jas iš minios.

Nuo savo atidarymo 1978 m. Kensingtono universiteto pastatai St Albans Grove ir Ansdell gatvėje sutalpina trečiojo ir ketvirtojo kurso studentus bei visus magistrantūros studentus. 1988 m. Kovo mėn. „Kensington“ universitete vyko „Young Street“ ir neseniai „Kensington High Street“.

Universitetas yra unikalus pagal savo privačių institucijų akademinius standartus, taikydamas savo mokymo metodą, kuris jungia Amerikos liberalų menų sistemą su JK aukštojo mokslo standartais, suteikiančią mūsų absolventams konkurencinį pranašumą ir atveria daugiau galimybių rasti darbą JK arba JAV

Baigę bakalauro laipsnį siūlome ištirti įvairius dalykus ir programas, leidžiančias plačiai mokytis, o antrosios pakopos studijų programos apima galimybę pasirinkti konkrečias pasirenkamasis pamokas, pagal kurias bus nustatytas nepilnametis ar didžiausias laipsnis. Pagrindinė šio privataus universiteto teikiama nauda, ​​be kita ko, yra daugiau akademinio globojimosi ir mokymo laiko (vidutiniškai 15 valandų per savaitę) nei bet kuriame kitame Jungtinės Karalystės universitete, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinių galimybių skatinimui per platų kreditų pagrindu ir integruotą stažuotę bei studijų užsienyje programas mūsų mokymo centruose Italijoje (Romoje ir Florencijoje).

Mes siūlome mokomąją kompetenciją ir siūlome finansinę paramą iš JAV ir Jungtinės Karalystės stipendijų, pagrįstų nuopelnais ir akademiniais laimėjimais, ir neseniai pristatėme naują Kanclerio "Plus" stipendiją 2018 m. Rudenį, kuri padėtų smarkiai sumažinti studentų studijų mokesčio skolą po to, kai baigė jų laipsnį. Mūsų stipendijos gali būti derinamos su kitais JK ir JAV finansais ir suteikiamos galimybės, kad mes patariame savo studentams kreiptis dėl reikalavimų atitikimo.

three people sitting in front of table laughing together

Brooke Cagle / Unsplash

Top 5 priežasčių pasirinkti "Richmond"

 1. Dvigubai akredituota JK

 1. Stipendijos, kurios gali sumažinti studentų skolą

 1. Lankstus amerikiečių liberaliųjų menų sistema, plačios kontaktinės valandos ir globėjas (vidutiniškai 15 valandų per savaitę)

 1. Integruota stažuotė (JK ir užsienyje)

 1. Dvi Londono universiteto patirties (Richmond

Tarptautinė perspektyva

Gyvenimas ir mokymasis kartu mūsų studentai iš daugiau nei 100 šalių yra pasiruošę pasauliui, kuriame gebėjimas veiksmingai bendrauti nacionalinėmis ir kultūrinėmis ribomis yra toks pat vertingas kaip ir tradiciniai akademiniai pasiekimai. "Richmond" švietimas suteikia pasaulinę perspektyvą ir interaktyvią studijų aplinką, skatinančią įvairovę, komandinį darbą ir lyderystę. Būdamas liberalus Amerikos tarptautinis universitetas, jis daugiausia dėmesio skiria studentų mokymosi patirties praturtinimui tarptautinėje aplinkoje, atsižvelgiant į daugybę tarpkultūrinių aspektų. Jis skatina studentus formuoti savo nuomones ir būti sąmoningas su kitais, priimdamas sprendimus ar dirbdamas kursinių projektų metu, taip pat ugdydamas savo individualias pranašumus ir profesinius įgūdžius kaip būsimų tarptautinių komandos vadovus.

woman holding book on bookshelves

"Becca Tapert" / "Unsplash"

Du Londone gyvenantys studentai

Kaip ir gyvenimas viename iš gyvybingiausių ir kosmopolitinių miestų pasaulyje, Londone akivaizdžiai siūlomi įspūdingi ištekliai ir galimybės mokytis ne klasėje. Tačiau "Richmond" kursai taip pat perteikia miesto, jo žmonių, institucijų, politikos, problemų ir istorijos gyvenimą paskaitų ir kursų projektus. Pridėkite prie visko tai, kas palaiko tarptautinį fakultetą, lanksčią mokymo programą, leidžiančią ištirti temas, nepriklausančias pagrindinei specializacijai, nedideles klases ir universitetus dviem labiausiai gražiais Londono rajonais, o Richmondas yra puiki vieta uždirbti dvigubą bakalauro arba magistro laipsnį pripažintas JK ir JAV

Richmond Hill Campus

Pirmieji ir antrosios pakopos moksleiviai dalyvauja mūsų Richmond Hill miesteliu. Universitetas įsikūręs nuostabioje šešių akrų vietoje Richmond Hill, vienos iš labiausiai ieškomų Londono vietovių viršūnėje. Įspūdingas neogotikinis pastatas, pastatytas 1843 m., Moderni penkių lygių biblioteka, namuose esančios klasės, kompiuterių ir mokslo laboratorijos, meno ir fotografijos studijos bei auditorija.

Universitete taip pat gali būti studentų rezidencijos, valgykla, studentų bendroji salė, fakulteto ir administracinės įstaigos. Taip pat yra daugiafunkcinis sporto aikštelės tenisas, tinklinis, krepšinis ir mini futbolas (futbolas). Praėjus dvejiems metams mūsų Richmond Hill miesteliu, studentai persikelia į mūsų universitetą Londone, Kensingtono rajone, per pastaruosius dvejus savo studijų metus.

Kensingtono universitetas

Trečiojo, ketvirto ir antrosios pakopos studijų studentai lanko centrinį Londono universitetą Kensingtono mieste, viename iš gražiausių Londono gyvenamųjų rajonų. Per pastaruosius 2 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinio "Atlantic House", esančio St Albans gatvėje, keli pastatai turi visus būtinus įrenginius iš namuose esančių klasių, kompiuterių laboratorijų, bibliotekų, valgyklų ir universitetų biuruose.

Kensingtono miestelyje taip pat yra keletas lankančių studentų iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių, kurie praleidžia semestrą ar metus Londone. Studentai gali pasirinkti gyventi universiteto pastatuose arba pasirinktuose negyvenamose vietose. Pėsčiomis lengvai pasiekiama Karališkoji Alberto salė, garsi savo koncertais, Karališkosios muzikos ir meno koledžai, Imperijos mokslo ir technologijų koledžas, Viktorijos ir Alberto muziejus, Gamtos istorijos muziejus, Geologijos muziejus ir daugelis kino teatrų Hyde parkas ir buzzling aukštas gatvėje su daugybe kavinių, restoranų, klubų ir universalinių parduotuvių.

Rajono ir Piccadilly metro jungtys Ričmondas arba Kensingtonas su likusiu miesto dalimi. Dažnai geležinkelio paslauga į Victoria, Paddington ir Waterloo stotis jungia jus su likusia JK ir į Europą. Tiek "Heathrow", tiek "Gatwick" oro uostai yra lengvai prieinami.

Vietos

 • Kensington

  1 St. Albans Grove, W8 5PN, Kensington

 • Richmond

  Queen's Rd, Richmond TW10 6JP, UK, TW10 6JP, Richmond

Klausimai