Keystone logo
Rider University

Rider University

Rider University

Įvadas

Rider University yra ideali vieta tarptautiniams studentams, ieškantiems transformuojančios mokymosi patirties svetingoje bendruomenėje. Įsikūręs Lawrenceville mieste, Naujajame Džersyje, vos už 60 minučių kelio nuo Niujorko ir Filadelfijos, „Rider“ siūlo gyvybingą gyvenimą universiteto miestelyje, kuriame gausu įvairių studentų iš viso pasaulio.

Rider studentai gali rinktis iš daugiau nei 100 bakalauro ir magistrantūros studijų programų įvairiose srityse, įskaitant verslą, švietimą, meną, mokslus ir kt. Mūsų pasaulinio lygio fakulteto tikslas yra suteikti studentams asmeninį išsilavinimą, kuris derina griežtus akademinius kursinius darbus su patirtinio mokymosi galimybėmis, tokiomis kaip stažuotės, mokslinių tyrimų projektai ir studijų užsienyje programos.

Rider University yra žinomas dėl savo įsipareigojimo padėti studentams sėkmingai tiek akademiškai, tiek asmeniškai. Mūsų palaikomąją bendruomenę sudaro akademiniai patarėjai, kolegos mentoriai ir karjeros konsultantai, kurie padeda studentams kiekviename žingsnyje. Didelį dėmesį skirdamas lyderystės ugdymui, „Rider“ suteikia mokiniams įgūdžių, kurių jiems reikia norint tapti sėkmingais ir etiškais lyderiais pasirinktose srityse.

Be klasės, „Rider“ siūlo gyvą universiteto miestelio bendruomenę, kurioje yra daugiau nei 150 studentų vadovaujamų organizacijų, NCAA I skyriaus lengvosios atletikos ir tvirtos meno bei kultūros scenos.

Rider University manome, kad išsilavinimas turėtų būti daugiau nei tik laipsnis – tai turėtų būti gyvenimą keičianti patirtis. Tvirtai pasiryžę siekti akademinės kompetencijos, asmeninio dėmesio ir dinamiško universiteto miestelio gyvenimo, kviečiame studentus iš viso pasaulio prisijungti prie mūsų bendruomenės ir atrasti savo tikrąjį potencialą.

Vietos

  • Lawrence Township

    Lawrenceville Road,2083, 08648, Lawrence Township

    Klausimai