Keystone logo
Riga Technical University

Riga Technical University

Riga Technical University

Įvadas

Riga Technical University : pripažintas Latvijos lyderis aukštojo mokslo pasaulyje 1862 m. įkurtas Riga Technical University (RTU) yra gerai įsitvirtinęs universitetas, turintis tvirtą tarptautinį profilį. Seniausias Baltijos šalyse technikos universitetas pernai minėjo 160 metų jubiliejų ir išsiplėtė į devynis fakultetus, kuriuose vykdoma 61 studijų programa anglų kalba, kurios siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą daugelyje paklausių karjeros sričių, įskaitant informatikos mokslus, mechanikos inžineriją, elektroniką. ir medžiagų mokslas. RTU, kuriame mokosi 14 000 studentų, įskaitant 4 000 tarptautinių studentų, atstovaujančių daugiau nei 105 skirtingoms šalims, RTU siūlo labai įvairią bendruomenę studentams, dėstytojams ir darbuotojams.

RTU pranašumas

 • Studijuokite pasaulinio lygio RTU fakultete ir pasinaudokite atsidavusių tyrimų mentorių, dirbančių žmonių, informacijos ir technologijų sankirtoje, pranašumais.
 • Turtinga mokymosi patirtis, suteikianti platų techninį išsilavinimą ir gilias dalykines žinias.
 • Klesti akademinė bendruomenė, sukurta remiantis dinamiška universiteto miestelio kultūra.
 • Transformacinė mokymosi aplinka, skatinama socialinio įsipareigojimo, noro pakeisti pasaulį.
 • Išplėskite savo pasaulinį tinklą Rygoje – aukštųjų technologijų židinio didmiestyje su mažo miestelio istoriniu žavesiu.
 • Paspartinkite asmeninį augimą universitete, kuriame vertinamas originalumas, išradingumas, sąžiningumas ir drąsa.

Daugiau nei 160 metų RTU žmonės peržengė žinių ribas ir išdrįso svajoti. Mūsų absolventai yra Nobelio premijos laureatai, olimpiečiai, prezidentai, mokslo pionieriai, verslininkai ir pažangiausi mokslininkai. Nuo 1862 m. daug kas pasikeitė, tačiau per tuos metus vienas dalykas išliko nepakitęs: RTU studentai yra kūrybingi ir novatoriški, vedantys į geresnę ateitį. RTU studentai pasiruošę tam, ko reikia rytoj. Ar tu?

Priėmimai

Vietos

 • Riga

  Ķīpsalas iela,6a, 1048, Riga

  Klausimai