Keystone logo
Ripon College

Ripon College

Ripon College

Įvadas

Ripon College , įkurtas 1851 m., Yra Viskonsino vertingiausia privati kolegija ir nacionalinis novatoriško laisvųjų menų švietimo lyderis. Per šešis mėnesius nuo studijų baigimo 98 proc. Absolventų įsidarbina aukštojoje mokykloje arba moko studentus. Po 10 metų „Ripon“ absolventai yra vieni daugiausiai uždirbančių iš visų Viskonsino kolegijų ir universitetų.

„Ripon“ penkių kursų „Catalyst“ mokymo programa griežtai ugdo 21-ojo amžiaus įgūdžius, kurių siekia darbdaviai, per ketverius metus susiejant studentus su karjera ir profesiniu tobulėjimu ir supaprastinant kelią į mokslus. „Catalyst“ garantuoja, kad studentai turi plačią laisvę baigti daugybę pagrindinių ir nepilnamečių, pritaikyti patirtį, sportuoti, stažuotis ir baigti studijas per ketverius metus.

„Ripon“ siūlo daugiau nei 80 studijų sričių ir unikalias ikiprofesines programas, kurios suteikia kvalifikuotiems studentams pageidaujamą ir ankstyvą priėmimą į magistrantūros programas, o kai kuriais atvejais-greitą kelią norint greičiau gauti norimus profesinius laipsnius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Ripon

    Seward Street,300 W, 54971, Ripon

    Klausimai