Keystone logo
RIT Kosovo™

RIT Kosovo™

RIT Kosovo™

Įvadas

RIT Kosovas (AUK) yra vienintelė Kosovo privati, ne pelno siekianti aukštoji mokykla, kuri mokosi tik anglų kalba. Tai yra ir vienintelė Kosovo institucija, kurios laipsniai yra akredituoti ir pripažįstami visame pasaulyje dėl partnerystės su Ročesterio technologijos institutu ( RIT ) Niujorke.

30478_RIT.JPG

Kaip švietimo institucija, esame įsipareigoję plėtoti Kosovo ekonomiką per švietimą. Mes laikomės aukščiausių standartų ir vertiname save prieš pirmaujančius Pietryčių Europos ir pasaulio universitetus. " RIT Kosovo" (AUK) studentų kabinetą sudaro studentai iš 17 skirtingų šalių visame pasaulyje. RIT Kosovas (AUK) pateikia tą patį puikų Amerikos aukštojo išsilavinimo standartą, kurį gauna RIT studentai - tuo pačiu laipsniu, ta pačia programa, tie patys egzaminai ir kvalifikaciniai standartai, kuriuos moko daugelis tų pačių dėstytojų. Mūsų darbas - mokyti mūsų studentus pagal aukščiausius tarptautinius standartus. Mes nesiūlome doktorantų ar kitų mokslo laipsnių. Mes stengiamės suteikti išsilavinimą, kuris savo mokinius padaro tokiu pat konkurenciniu lygmeniu kaip ir jų geriausi universitetai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Baigę studijas, mūsų studentai yra pasirengę atvykti į profesionalų pasaulį arba pereiti prie doktorantūros studijų. Mūsų sėkmės lygį galima išmatuoti studentų, kurie baigė studijas, kokybę. Atsižvelgiant į didelę sėkmę, mes galime pasakyti, kad RIT Kosovas (AUK) sėkmingai vykdė savo misiją. RIT Kosovo™ (AUK) siūlo sėkmingai baigę bakalauro studijų programą Amerikos akredituota ir tarptautiniu mastu pripažįstama taikomųjų menų ir mokslo bakalauro laipsnis. Šį laipsnį skiria Ročesterio technologijos institutas, JAV universitetas, turintis daugiau nei 180 metų patirties, siūlančios bakalauro ir magistro studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Bakalauro akademinės programos struktūra yra pagrįsta "tik anglų kalba" mokymo modeliu; kiekvienas studentas laikomas aukštuose akademiniuose standartuose, lyginant su Jungtinėse Amerikos Valstijose. " RIT Kosovo™ (AUK) studentai yra suaugusieji, skatinami prisiimti atsakomybę už savo sėkmę ir ugdyti save kaip individus. Studentai pradeda savo akademinę karjerą, vykdydami griežtą ketverių metų mokymo programą, skirtą išplėsti pasaulinę viziją, smalsumą ir naujoves. Per pirmuosius dvejus metus studentams suteikiama daugybė kursų, kurie taip pat padeda jiems sukurti tvirtą pagrindą:

 • Elgesio
 • Komunikacijos
 • Kompiuterinis raštingumas
 • Kritiški ir abstrakti mąstymo įgūdžiai
 • Globalinės problemos
 • Laisvųjų menų
 • Literatūra
 • Matematika
 • Probleminių sprendimų ir mokslinių tyrimų įgūdžiai
 • Kalbama ir parašyta anglų kalba
Ismail Qemal Bej Vlora monument and Youth and Sports Center in Pristina, Kosovo

Kai studentai įstoja į savo Junior (3) metus RIT Kosovo™ (AUK), jie gali kurti individualų studijų programą, atitinkančią jų akademinius ir profesinius tikslus. Šiuo metu kiekvienas studentas pasirenka dviejų profesionalios koncentracijos sričių ir nepilnamečių derinį. Koncentracijos ir nepilnamečiai buvo sukurti, kad studentai galėtų kurti daugiadalykes žinias, patirtį ir įgūdžius, reikalingus karjerai pradėti privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje arba žiniasklaidos ir komunikacijos srityse. Be to, bet kuris " RIT Kosovo™ (AUK) absolventas, norintis tai padaryti, yra gerai pasirengęs vykdyti aukštąsias aukštojo mokslo studijas įvairiose disciplinose. " RIT Kosovo™ (AUK) siūlomos akademinės koncentracijos yra tokios:

Koncentracijos

 • Ekonomika

 • Valdymas

 • Viešoji politika

 • Multimedija

 • Nepilnamečiai

Ekonomika Tarptautiniai santykiai Viešoji politika Partnerystė su RIT Ročesterio technologijos institutu ( RIT ), vienu iš didžiausių privačių universitetų JAV, administruoja RIT / AUK mokymo programą. Įkurta 1829 m. Ir įsikūrusi Ročesteryje, Niujorke, RIT gyvena daugiau nei 18 000 studentų. RIT / Auk studentai turi visas savybes, kad studentai RIT turėti. Suteikę laipsniškus reikalavimus, RIT / AUK studentai gauna visame pasaulyje pripažintą Amerikos diplomą, kurį išduoda RIT . Jie laikomi vienos studentų organizacijos dalimi, esančia skirtingose ​​srityse. Visų pirma, RIT / AUK studentai turi galimybę aplankyti bet kurį RIT universitetą semestrui ir gauti kreditus, įskaičiuotus į jų laipsnį.

Statue of Ibrahim Rugova in Pristina - Kosovo

Pripažintas fakultetas

Nors 50% RIT / AUK fakulteto yra tiesiogiai iš RIT , likusieji 50% yra įdarbinti iš Europos ir regioninių šalių. RIT įdarbinimo tarnyba užtikrina, kad visi RIT / AUK fakultetai atitiktų tuos pačius aukštus standartus kaip ir RIT . Instruktoriai atrenkami remiantis jų akademinėmis žiniomis ir praktine patirtimi. Tokiu būdu RIT / AUK teikia karjeros orientuotą išsilavinimą, skirtą Kosovo poreikiams palaikyti.

Vietos

 • Prishtina

  Germia Campus "Dr.Shperim Robaj" str.

  • Rochester

   1 Lomb Memorial Dr Rochester, NY, 14623, Rochester

   Klausimai