Keystone logo
Rome University of Fine Arts (RUFA) Meno kūrimo bakalauro laipsnis
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Meno kūrimo bakalauro laipsnis

3 Years

Italų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000 / per year *

Stovykloje

* pirmieji dveji metai - 3 metai; 5.700,00 €

Įvadas

Talentas yra scenoje.

Jūs išmokysite kurti, kurti ir efektyviai derinti scenos su kostiumais, vietomis su pasauliu, konkrečiais momentais su savo išvaizda. Jūs sukursite supratimą apie šį magišką meną, kuriuo grindžiami visi spektakliai, įdomiai derinant architektūrą, istoriją ir vaizdinius menus.

Teatras yra susijęs su kostiumų scenografija, kaip kurti vietas ir pasaulius, laiko akimirkas, iliuzines realijas; kurti jausmą apie suvokimą ir grožį, kur paleidžiama erdvė ir laikas, leidžianti kurti naujus projektus, istorijas ir emocijas. "Set Design" - tai magiškas menas, leidžiantis sukurti visas teatro reprezentacijos formas, derinant architektūrą ir istoriją, menus ir technologijas; kaip profesija, nieko panašaus nėra. Naudodamasis RUFA gautais teoriniais ir empiriniais mokymais apie tai, kaip naudoti apšvietimą, medžiagas, architektūros, fotografijos, vaizdo projekcijas ir rekonstrukcijas, "Set Designer" su "Rufa" "Set Design" bakalauro laipsniu įeina į daugialypės darbo pasaulį profesionalai, kurių žinių sritis apima nuo statybos iki dizaino ir atrado savo natūralią parduotuvę pramogų pasaulyje (teatras, kinas, televizija, renginiai). Tačiau "Set Designer" taip pat gali tapti meno vadovu daugelyje kitų sričių, kuriančių kostiumus, scenos, apšvietimas mados šou, parodose ir atvirame ore. Naudojant estetinį skonį ir pažangių technologijų žinias, sukurtas dizaineris yra asmuo, kuris nustato pagrindinius bet kokio teatro įvykio dinaminio dizaino principus.

Akademijos laipsniai atitinka bakalauro laipsnius.

Koordinatorius: Alessandro Vergoz

Dėstytojas: Alessandro Vergoz

Lektoriai: Christian Angeli, Alessandro Carpentieri, Vincenzo Caruso, Stefania Conti, Maria Chiara Castelli, Rosa Cuppone, Genny Di Bert, Antonin Di Santantonio, Elena Fiorellino, Alessandro Gori, Jurgen Janku, Nicolas Martino, Pino Quini, Christian Rizzo, Katia Tolo. Alessandro Vergozas.

Siūloma mokymo programa - dizaino skyrius

Metai Tema CFA Valandos
I metai 1 komplekto dizainas 12 150
Rinkinio konstrukcija 1 6 75
Scenos menų istorija 1 6 45
Techninis brėžinys

Priėmimas į menų bakalauro programas

Įeiti į RUFA bendruomenę nėra sunku, tačiau tam reikia įsipareigojimo ir ryžto. Norėdami būti priimti į menų bakalauro programas, turėsite išlaikyti priėmimo testą , kuris leis mums įvertinti jūsų motyvaciją ir gabumus mokytis RUFA. Priėmimo testai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto kurso, ciklo ir to, ar studentas perkelia iš kito universiteto.

Norėdami įstoti į menų bakalauro programą, turėsite pateikti:

 • išeinantis pažymėjimas, patvirtinantis, kad jūs lankėte 12 metų mokykloje. pripažinta per „vertės deklaraciją Loke (DV)“ ir įteisinant kvalifikaciją (to reikia paprašyti jūsų šalies Italijos ambasadoje / konsulate);
 • pažymėjimas, patvirtinantis, kad išlaikėte akademinio tinkamumo egzamino pažymėjimą, jei jį reikia priimti į jūsų šalies universitetus (Selectividad, YKS ir kt.);
 • pažymėjimas, patvirtinantis, kad turite pakankamai italų ar anglų kalbų (atsižvelgiant į tai, ar norite lankyti bakalauro kalbą italų ar anglų kalbomis), įgytą per pastaruosius 10 metų. Jei esate įgiję savo kvalifikaciją angliškai / itališkai kalbančioje šalyje arba jei jūsų lankoma programa buvo anglų / italų kalba, gali būti, kad neprivalote pateikti kalbos pažymėjimo.
 • ne ES studentams: norint dalyvauti akademinėse programose, reikalinga studijų viza . Studentai turi nusiųsti leidimo gyventi / leidimo gyventi kopiją Tarptautinei studentų įstaigai po 8 dienų nuo atvykimo į Italiją.

Priėmimo terminai

Galutinis terminas kreiptis į testą

 • Pirmoji sesija: 2020 m. Sausio 16 d
 • Antra sesija: 2020 m. Balandžio 16 d
 • Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 4 d
 • Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 10 d
 • Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 1 d

Priėmimo testas

 • Pirmoji sesija: 2020 m. Sausio 20–24 d
 • Antra sesija: 2020 m. Balandžio 18 d
 • Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 8–12 d
 • Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 14-15 d
 • Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 5-6 d

Tiesioginis priėmimo terminas

 • 2020 m. Spalio 1 d

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai