Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

Įvadas

Rosemont College yra mokymosi visą besimokantiems skirta akademinės kompetencijos ir skatinti džiaugsmo žinių siekimas bendruomenė. Rosemont kolegija siekia plėtoti visų bendruomenės atvira ir kritiška protus narius, gebėjimą priimti pagrįstus moralinius sprendimus ir atsakomybės jausmą tarnauti kitiems mūsų globalioje visuomenėje.

Įsišakniję katalikybės Rosemont sveikina visas religijas ir vadovaujasi Cornelia Connelly ir Šventosios Kūdikėlio Jėzaus draugijos principų, siekiant patenkinti laiko poreikius.

Rosemont College vertybės:

Pasitikėjimas ir pagarba už kiekvieno asmens orumui; Įvairovė su įsipareigojimu pastato kultūrų bendruomenės; Patvarumas ir drąsa propaguojant teisingumą su gailestingumu; Rūpintis Žemės, kaip mūsų bendrus namus.

Iš Rosemont kolegijos misija srautai iš švietimo filosofija finansuojanti religinės kongregacijos kuris buvo atidarytas Rosemont 1921, Šventosios Kūdikėlio Jėzaus draugija. Ši filosofija yra prisotinta su dvasia ir švietimo principų visuomenėje, Cornelia Connelly įkūrėjas. Tai Šventoji Vaikų švietimas yra aiškiai apibrėžtas bet lanksti idealus, įsišaknijusi krikščioniškųjų vertybių ir posakių, pritaikytos mokymosi galimybes, kurios leidžia studentams reaguoti į gyvenimo džiaugsmo uolumo ir užuojautos. Vienintelis kolegija pasaulinio tinklo Šventojo kūdikėlio švietimo įstaigų Rosemont yra pagrįstas Šventojo kūdikėlio filosofija, kuri skatina studentus susitikti įvairovę ir pakeisti su pasitikėjimo savo dovanomis ir Dievu, kuris padarė sandorą su žmogaus šeimos.

istorija

Rosemont koledžas buvo įkurtas 1921 metais Šventojo kūdikėlio Jėzaus draugija.

Nuo institucijos pradžioje per metu SHCJ Fundatorka, Kornelija Connelly buvo varomoji jėga Rosemont anketa nemokamai mokyti studentus ", kad atitiktų amžių, norus", kuris buvo neatskiriama Kolegijos augimą.

Rosemont yra įsikūręs 56 akrų istoriniame gyvenamajame rajone Rosemont, Pensilvanija, 11 mylių į vakarus nuo Philadelphia priemiesčio pagrindinė linija. Kolegija yra žinomas dėl savo puikios akademinės reputacijos ir jo skirti daugiau dėmesio intelektinės, dvasinės ir emocinės gerovės kiekvienam studentui.

Per metus anketa Rosemont vystėsi "patenkinti amžiaus norus", kuriant kaip vieną kolegijoje su trimis mokyklomis: Bakalauro Kolegijos ir doktorantų ir profesinių studijų mokyklos.

Gegužės 30, 2008 patikėtinių Rosemont kolegijos taryba patvirtino strateginį planą, kuriame pabrėžė ir išplėtė Kolegijos priėmimą, programas ir reputaciją apimant bendradarbiavimą švietimo, partnerysčių ir internetu išsilavinimą. 2009, kolegija duris atvėrė pirmosios pakopos studijų visiems suinteresuotiems ir kvalifikuotų moterų ir vyrų, vienijantis tris Koledžo mokyklas ir plėsti Kolegijos misija yra "Bendrijos besimokančiųjų". Tais pačiais metais, magistro ir profesinių mokyklų gavo akreditaciją pasiūlyti visiškai Online programos iš Artimųjų narių Komisijai Aukštojo mokslo studijų.

Rosemont praturtina savo aukas per platų bendradarbiavimo su daugeliu kaimyninių švietimo įstaigų, pavyzdžiui, Villanova universiteto, Rytų universiteto Cabrini College, Immaculata universiteto ir kt. Rosemont sukūrė partnerystes, artikuliacijos susitarimus su Drexel ir Temple universitetų pasiūlyti iš anksto med, dvejopo laipsnį ir garbės programas.

Kolegija pasiekia bendruomenei siūlydami ne kredito programų įvairovę ir unikali "Forumas" programa vyrams ir moterims įvairaus amžiaus, be to, su miesteliu meno parodose ir kultūros programas.

Rosemont yra maždaug 8000 gyvenimo absolventai. Jie gali būti randamas aukštas pareigas mokslo ir medicinos, leidyba, politikos, verslo, švietimo, teisės, ir meno. Rosemont yra nuosekliai reitinguojami pagal US News and World ataskaitoje, ir taip pat buvo pavadintas John Templeton fondo Honor Roll ir "Simbolių-statybos kolegijos" ir kaip "koledže pasižymėjimą". Rosemont yra vienas iš 218 kolegijose pavadintas "Geriausias šiaurės rytų kolegijos "Iki Prinstono apžvalga. Rosemont suteikia moterims ir vyrams įvairaus amžiaus ir išsilavinimo su švietimo ir dvasinio pamato, kurio tikslas padėti jiems pasiekti savo didžiausią potencialą.

Rosemont yra įsipareigojusi rengiančių asmenų susitikti laikų iššūkius ir veikti atsakingai ir efektyviai bei nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Faktai

Įkurta: 1921 Iš kur: Priemiesčio. Vienuolika mylių į vakarus nuo Miesto centras Filadelfijoje Charakteris: Katalikų - Visuomenė Šventojo kūdikėlio Jėzaus Tipas: Asmeninis; laisvųjų menų Iš viso studentų priėmimo: 1103 Bakalauro Įrašas: 597 Baigiu Įrašas: 506 Studentų mokytojų santykis: 10: 1 Vidutinis klasės dydis: 12 Bakalauro kolegija studijų kainą ir įmokų 2015-2016 mokslo metais: $ 31,520 Bakalauro kolegija studijų kainą ir įmokų 2016-2017 mokslo metais: $ 18,500 Kambarių ir valdybos 2015-2016: Pagrindinis dviviečiame kambaryje; apima elektroninį paštą ir interneto paslaugos: 13.400 $ per metus Kambarių ir valdybos 2016-2017: Pagrindinis dviviečiame kambaryje; apima elektroninį paštą ir interneto paslaugos: 11.500 $ per metus Mokykla Aukštųjų studijų mokslą 2015-2016 mokslo metais: $ 640 / kredito valandos Mokykla Profesinė studijų mokslą 2015-2016 mokslo metais: $ 540 / kredito valandos Atletiškas skyrius: NCAA III Vyriški Sportas: Cross Country, krepšinis, Lakross, golfas, futbolas, ir teniso Moterų sporto: Cross Country, krepšinis, Lakross, futbolo, futbolo, teniso, tinklinio ir Akreditacija: Rosemont yra akredituota Artimuosiuose narių Komisijai aukštojo mokslo, 3624 Market Street, Filadelfija, PA 19104, 267-284-5000.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Rosemont

    Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

Klausimai