Keystone logo
Royal Roads University

Royal Roads University

Royal Roads University

Įvadas

Apie Karališkuosius kelius

Mes mokomės, dirbame ir gyvename tradicinėse Xwsepsum (Esquimalt) ir Lekwungen (Songhees) protėvių ir šeimų žemėse, kurios čia gyveno tūkstančius metų. Ši žemė buvo čiabuvių bendruomenių gyvenimo dalis dar ilgai prieš Hatley pilies pastatymą, ir ji priklausys ateičiai. Dėkojame, kad dabar mokomės ir dirbame čia, kur susijungia vietinių ir nevietinių studentų, dėstytojų ir darbuotojų praeitis, dabartis ir ateitis.

Įsikūręs vienoje iš gražiausių Kanados nacionalinių istorinių vietų, Royal Roads University turi ilgą meistriškumo istoriją. 2015 m. atšventėme 75 metų vadovavimo ir mokymosi jubiliejų – 55 metus kaip karo koledže ir 20 metų, kaip visuomenei kandidatavome į mokslinių tyrimų universitetą.

Suprantame savo studentų poreikius ir siekius, todėl sukūrėme galimybes teikti mokymosi patirtį, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą. Mūsų kohortos modelis apima grupinius kursinius darbus, suteikiančius bendraminčių išteklių, kuriais galite dalytis, mesti iššūkius ir tobulėti per visą programą. Net ir baigus studijas šios grupės ir toliau palaiko jūsų siekius užtikrinti, kad jūsų gyvenimą keičianti patirtis su mumis įgalintų ne tik profesinę, bet ir asmeninę transformaciją.

Mokymosi, mokymo ir tyrimų modelis (LTRM)

Mokymosi, mokymo ir tyrimų modelis (LTRM), atnaujintas 2019 m., yra kertinis Royal Roads University sėkmės akmuo. „ Royal Roads University “ siekia teikti mokymąsi, mokymą ir mokslinius tyrimus, kurie padeda žmonėms pakeisti karjerą ir gyvenimą, sprendžiant problemas ir sukuriant galimybes pasaulyje. Kaip nurodyta mūsų pradiniame 2013 m. mokymosi ir mokymo modelyje (LTM), mes sutelkiame dėmesį į tai, kad pasaulio piliečiai būtų aistringi, ryžtingi ir pasitikintys besimokantys visą gyvenimą, integruoti į platų panašiai mąstančių besimokančiųjų tinklą ir galintys užtikrintai valdytis. ir išspręsti sudėtingas realaus gyvenimo problemas.

Tvari ateitis

Royal Roads University suprantame, kad aplinkosaugos lyderystė yra būtina, ir didžiuojamės, kad mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai palaiko šią kryptį. Klimato kaita yra vienas iš svarbiausių mūsų laikų iššūkių, todėl mes orientuojamės į iniciatyvas, kurios palaiko universiteto tvarumą. Aplinkos tvarumas yra ne tik neatsiejamai susijęs su mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų įgaliojimais, bet ir iššūkis, reikalaujantis tokio tarpdisciplininio ir bendradarbiavimo problemų sprendimo, kuriuo pasižymime.

Pokyčių kūrimas

Pokyčių kūrimas yra mūsų DNR dalis. Mes sukūrėme mišraus mokymosi modelį Kanadoje ir sukūrėme kažką visiškai kitokio povidurinio išsilavinimo srityje. Sukūrėme unikalią mokymosi patirtį pasitelkdami skaitmeninį pristatymą, leidžiantį studentams palaikyti ryšį su savo bendruomenėmis ir suderinti ją su neprilygstama natūralia ir istorine aplinka moksliniams tyrimams ir studijoms Viktorijoje, BC Royal Roads University , kaip pokyčių ir socialinių naujovių lyderės. buvo pripažintas kaip Ashoka U Changemaker Campus.

Ekspertų vadovavimas

Mūsų programas kuria ir vadovauja pramonės ekspertai ir instruktoriai, turintys realią patirtį, kurių žinios ir mokymo metodai atspindi dabartinius mūsų pasaulinės ekonomikos nuolat kintančio kraštovaizdžio poreikius.

Mokymosi tobulumas

Mūsų novatoriškas mišrus mokymosi modelis sujungia intensyvų mokymąsi internetu su rezidencijomis universiteto miestelyje, užtikrinant, kad jūs asmeniškai pateksite į pirmaujančius fakultetus ir vis tiek atitiktumėte savo karjeros ir gyvenimo poreikius.

Realaus pasaulio švietimas

Siūlome realaus pasaulio iššūkius, sutelkdami dėmesį į praktinius rezultatus, kurie keičia pasaulį. Tai reiškia, kad šiandien įgyti įgūdžiai rytoj gali būti nedelsiant pritaikyti darbo vietoje.

Vizija, tikslai ir vertybės

Mūsų naujoji strateginė vizija švenčia mūsų praeitį ir laukia 25 metų į priekį, su tikslais ir veiksmais, sukurtais siekiant užtikrinti, kad ir toliau teiktume gyvenimą keičiantį švietimą – kurdami lyderius, kurie keičia pasaulį.

Mūsų vizija

Įkvepia žmones, turinčius drąsos pakeisti pasaulį.

Mūsų tikslai

 • Bet kokio amžiaus, bet kokio etapo, bet kurioje vietoje : mes esame visą gyvenimą trunkančio mokymosi variklis studentams, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje jie būtų, kur jie užsiimtų karjera ir gyvenimu.
 • Tyrinėkite, dalinkitės, patobulinkite : remiame tarpdisciplininius tyrimus, kurie perkelia ribas, pašalina kliūtis ir randa svarbiausių šiandienos problemų sprendimus.
 • Pakvieskite, išdrįskite : įtraukiame bendruomenes vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu – linkę į partnerystę, mokydamiesi iš kitų ir nuoširdžiai sveikindami visus žmones.
 • Gyvybingas ir tvarus : mes palaikome tvarų universiteto miestelį su pažangia infrastruktūra ir internetinėmis platformomis, kuri yra geriausia darbo vieta Kanadoje ir imasi veiksmų dėl susitaikymo, įvairovės, teisingumo ir įtraukties.

Mūsų vertybės

 • Rūpinimasis Įvairi ir palaikanti bendruomenė mūsų studentams, dėstytojams ir darbuotojams.
 • Kūrybinės inovacijos visame, ką darome; mes nuolat ieškome naujų ir geresnių būdų ką nors padaryti.
 • Drąsus Drąsus mūsų veiksmuose; sveikiname iššūkius ir apgalvotai rizikuojame.

Mūsų įsipareigojimai

 • Remkitės savo privalumais taikomojo ir profesionalaus programavimo, tarpdiscipliniškumo ir tarpdiscipliniškumo bei naujoviško pristatymo srityse
 • Ugdykite savo novatorišką ir verslumo kultūrą ir greitai reaguokite į pokyčius darbo vietoje ir visuomenėje.
 • Didinti įvairaus išsilavinimo ir įvairių idėjų žmonių įtraukimą ir įtraukimą į visus universiteto gyvenimo aspektus.
 • Įgyvendinti Tiesos ir susitaikymo komisijos rekomendacijas ir gerbti JT deklaraciją dėl čiabuvių tautų teisių.
 • Skatinkite tvarumą visose mūsų akademinėse programose ir operacijose, sutelkdami dėmesį į JT tvaraus vystymosi tikslus.
 • Skatinti mokslinius tyrimus ir švietimą siekiant įveikti klimato krizę, sparčią technologijų pažangą ir tarpusavyje susijusius socialinius, ekonominius ir politinius iššūkius.

Studentiškas gyvenimas

Royal Roads University reklamuojame sveiką darbo, studijų ir, svarbiausia, pramogų pusiausvyrą. Mes organizuojame įvairias virtualias ir asmenines veiklas bei renginius, kad sukurtume bendruomenę, sujungtume jus su kitais „Royal Roads“ studentais ir pagerintume jūsų studentų patirtį.

Atsižvelgiant į Royal Roads University atsaką į COVID-19, visa studentiško gyvenimo veikla, įskaitant pramogų centrą, renginius ir savanorystę, perkelta į internetą. Prisijunkite prie mūsų, įsitraukite ir palaikykite ryšį, kad ir kur būtumėte!

Apsilankykite Studentų renginių kalendoriuje, kad sužinotumėte, kokie įvykiai vyksta netrukus. Į savo skaitmeninį kalendorių galite įtraukti įvykius tiesiai iš įvykio įrašo, kad nepraleistumėte.

Nesvarbu, ar studijuojate per atstumą, rezidentūroje ar universiteto miestelio programoje, yra galimybių bendradarbiauti su kitais Royal Roads bendruomenės nariais. Prisijungimas prie klubo ar veiklos sujungs jus su kitais Royal Roads studentais, dėstytojais ir darbuotojais. Nežinote, nuo ko pradėti? Dalyvaukite internetiniame seminare, savanoriaukite su Campus Ambassadors arba bendruomenės tarnybos lyderystės projekte arba įkurkite savo internetinį klubą!

Įsijunk!

 • Ar tu Naujasis studentas? „LaunchPad“: orientacija į RRU yra skirta jums!
 • Peržiūrėkite studentų renginių kalendorių, kad sužinotumėte, kas vyksta
 • Raskite klubą ir organizacijas, atitinkančias jūsų interesus – arba įkurkite savo klubą!
 • Savanoriaukite kaip universiteto ambasadoriumi arba bendruomenės paslaugų lyderio projekte
 • Sužinokite daugiau apie Karališkųjų kelių studentų asociaciją (RRUSA) ir kaip ji remia akademinę patirtį RRU
 • Susisiekite su mumis Facebook, Instagram ir Twitter
 • Susisiekite su studentų atstovais Valdytojų taryboje ir Akademinėje taryboje

Drąsiai kitoks

Daugiau nei 25 metus mes darome kitaip. Nuo mūsų internetinio mokymosi patirties iki dėstytojų, kurie jus pažįsta vardu, tai yra išsilavinimas, kurio niekas kitas.

Universiteto ypatybės

 • Universiteto dydis:

  537

 • Išsiskirianti architektūra:

  Hatley Castle

 • Pastatų skaičius:

  10

 • Apgyvendinimas:

  33

Priėmimai

Royal Roads University suprantame pamokų, išmoktų ne tradicinėje klasėje, vertę, todėl priimame į studentą visapusišką požiūrį.

Mes žiūrime į tave ir kur tu esi gyvenime, ir nebūtinai tik į tai, ką galima rasti stenogramoje. Norime jus paruošti sėkmei, kad galėtumėte gauti tai, ko jums reikia iš savo programos, mėgaudamiesi akademine kelione. Sužinokite daugiau apie mūsų paraiškų teikimo procesą .

Raskite sau tinkamą programą

 • Susisiekite su registracijos patarėju, kad sužinotumėte savo galimybes
 • Rinkitės iš mūsų magistrantūros ir bakalauro studijų programų
 • RRU Pasaulinis mokymosi ir kalbų centras (GLLC) siūlo anglų kalbą kaip antrąją kalbą (ESL) ir akademinę Pathways tarptautiniams studentams
 • Neįskaitomų mokymosi galimybių galima gauti per tęstines studijas

Stipendijos ir finansavimas

Finansinė pagalba ir apdovanojimai

Finansinės pagalbos ir apdovanojimų komanda yra čia, kad teiktų informaciją ir paramą apie įvairius finansavimo šaltinius ir apdovanojimų galimybes, pradedant vaizdo įrašu, kuriame pristatoma išsami informacija, kurią rasite šioje svetainėje ir mūsų tinklaraštyje.

Peržiūrėkite vyriausybės pagalbos programų asmenims, nukentėjusiems nuo COVID-19 krizės, santrauką.

Finansinis planavimas yra esminis ankstyvojo ugdymo planavimo komponentas. Prieš pradėdami programą, peržiūrėkite finansavimo galimybes, kad galėtumėte sudaryti pagrįstą biudžetą.

Paskolos

Ištirkite įvairių tipų paskolas, kurios padės finansuoti studijas.

Apdovanojimai

Ištirkite įvairias RRU ir kitų finansavimo agentūrų teikiamas stipendijas, apdovanojimus ir stipendijas.

Mokslinių tyrimų stipendijos

RRU tvarko stipendijų administravimą pasirinktoms finansavimo agentūroms. Tai vieni svarbesnių apdovanojimų.

Kitas finansavimas

Atraskite alternatyvių finansavimo galimybių, pvz., „Highbred Points“.

Studentų atsiliepimai

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Victoria

  2005 Sooke Rd, Victoria, BC V9B 5Y2, Canada, , Victoria

Klausimai