Keystone logo
Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Įvadas

Rutgersas iš Naujojo Džersio valstybinio universiteto yra vienas iš aukščiausių Amerikos, pačių įvairiausių valstybinių tyrimų universitetų. Seniausias, didžiausias ir aukščiausią reitingą turintis valstybinis universitetas Niujorko / Naujojo Džersio didmiesčiuose rasite mus pagrindinėse vietose trijuose Naujojo Džersio miestuose, o mūsų pėdsaką galima pamatyti visame regione. Esame akademinė, sveikatos ir tyrimų jėgainė bei galimybių universitetas.

Universiteto misija

Naujojo Džersio valstybinio universiteto Rutgers, kaip vieno iš pirmaujančių išsamių valstybinių valstybinių mokslinių tyrimų universitetų, misija yra tris kartus:

Naujojo Džersio gyventojų mokymo poreikių tenkinimas per bakalauro, magistro ir tęstinio mokymo programas;

atlikti novatoriškus tyrimus, kurie prisideda prie valstybės medicininės, aplinkos, socialinės ir kultūrinės gerovės, taip pat padeda ekonomikai ir valstybės verslui bei pramonės šakoms; ir

valstybės tarnybos, jos vietos, apskričių ir valstijų vyriausybių gyventojų poreikių tenkinimas, teikiant viešąsias paslaugas.

Kiekvienas universiteto misijos komponentas sustiprina ir palaiko kitus du dalykus.

Kaip Naujojo Džersio universitetas®, „Rutgers“ yra skirtas mokymui, atitinkančiam aukščiausius kompetencijos standartus, tyrimams, kurie nutraukia naują pagrindą, ir paslaugų, sprendimų ir klinikinės priežiūros, teikiančios pagalbą asmenims ir vietos, nacionaliniam ir pasauliniam, teikimui. bendruomenės, kuriose jie gyvena.

Tiek daug variantų ...

Turėdamas šimtus laipsnių programų, visame Naujajame Džersyje ir 71 000 studentų, be to, „Rutgers“ teikia kažką kiekvienam. Kadangi mūsų miesteliai yra įvairaus dydžio - maži, vidutiniai ir dideli -, galite pasirinkti jums tinkamiausią.

Vietos

  • New Brunswick

    New Brunswick, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai