Keystone logo
Sabanci University

Sabanci University

Sabanci University

Įvadas

Su savo pasaulinės klasės fakultetu, visame pasaulyje vertinamu išsilavinimu anglų kalba ir prieinamomis studijų kainomis, palyginti su panašiai reitinguojamais universitetais visame pasaulyje, SU yra vieta studijuoti Turkijoje. Universitetas taip pat teikia dideles stipendijas visų tautų ir visų švietimo sričių studentams, užtikrindamas aukštos kokybės prieinamą išsilavinimą visiems. SU siūlo visas programas savo žaliuojančiame miestelyje Tuzloje, Stambule, Turkijoje.

Mokslui, technologijoms ir socialinėms struktūroms kasdien tobulėjant, pasauliui reikia daugiau kvalifikuotų asmenų, kurie turėtų žinių ir įgūdžių, reikalingų norint siekti karjeros bet kurioje pasaulio vietoje. Žinodama šią aktualią problemą, 1994 m. Sabancı grupė nusprendė įkurti "pasaulinį universitetą", kuriam vadovautų Sabancı fondas. Sabancı universiteto – išsamiausio „Sabancı Group“ socialinės atsakomybės projekto švietimo srityje – sėklos buvo pasėtos 1995 metų vasarą, paieškų konferencijoje. Šiuo metu Sabancı universitetas yra aukščiausias Turkijos universitetas THE World University reitinge ir užima 500–600 vietą.

„Sabancı Holding“ yra strateginė portfelio įmonė, kurios pagrindinė veikla yra pridėtinės vertės kūrimas naudojant Grupės ekosistemą ir prioritetas teikiantis aukšto efektyvumo kultūrai. Šiuo metu „Sabancı Group“ įmonės veikia 12 šalių. „Sabancı Group“ turi 70 kompanijų ir 60 000 darbuotojų. Šios įmonės taip pat svariai prisidėjo prie Turkijos ekonomikos vystymosi. Nuosavos „Sabancı Holding“ akcijos, taip pat jos 11 dukterinių įmonių akcijos yra įtrauktos į „Borsa Istanbul“ (BIST) sąrašą ir sudaro 8,1% visos Turkijos akcijų rinkos kapitalizacijos.

Švietimas

Universitetas teikia tarpdisciplininį išsilavinimą visuose trijuose savo fakultetuose su vienuolika bakalauro programų. „SU“ metu studentai turi galimybę pasirinkti didžiąją dalį po pirmųjų ar antrųjų mokslo metų. Tai leidžia studentams nuspręsti, kurią programą studijuoti universitete, geriau suprantant aukštąjį mokslą ir jų pačių akademinius bei karjeros interesus ir talentus.

Tyrimai

Sabanci University yra vienas novatoriškiausių ir į tyrimus orientuotų Turkijos universitetų. Remdamasis savo filosofija, universitetas siekia savo mokslinių tyrimų pastangas pirmiausia nukreipti į taikomuosius ir strateginius tyrimus, kurių tikslas - tobulinti žinias, remti mokymą ir prisidėti prie bendruomenės pažangos. Universitetas gali pasigirti daugybe laboratorijų ir tyrimų centrų, įskaitant pažangiausią regiono nanotechnologijų tyrimų ir taikymo centrą. SU taip pat turi didžiausias pajamas už mokslinius tyrimus vienam fakulteto nariui iš visų Turkijos universitetų.

Karjeros galimybės

Sabanci University yra labai vertinami visuose sektoriuose ir daugelyje šalių tiek profesinėje, tiek akademinėje aplinkoje. 96% absolventų įsidarbina per metus nuo studijų baigimo. 81% absolventų siekia profesinės karjeros gerai žinomose įmonėse. „Unilever“, „Accenture“, „Procter & Gamble“, „Ford“ ir „Deloitte & Touche“ yra įmonės, kuriose toliau dirbo mūsų absolventai.

SU diplomas taip pat vertingas, jei norite siekti akademinės karjeros. Universitetai, kuriuos mūsų absolventai pasirinko kaip magistrantūros vietas, yra Carnegie Mellon universitetas, Kalifornijos universitetas, Politecnico di Milano, Bostono universitetas, Harvardo universitetas, Browno universitetas, Stanfordo universitetas ir Masačusetso universitetas.

Kiekvienas SU bakalauro studentas prieš baigdamas studijas turi atlikti privalomą stažuotę. SU karjeros plėtros ir stažuočių tarnyba, teikianti studentams karjeros konsultacijas, taip pat suteikia studentams daug darbo ir stažuočių galimybių visame pasaulyje ir rengia įdarbinimo renginius mieste su garsiomis įmonėmis.

Universiteto ypatybės

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Istanbul

   Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 Tuzla, 34956, Istanbul

   Klausimai