Keystone logo
Sabanci University Ekonomikos bakalauras
Sabanci University

Ekonomikos bakalauras

Istanbul, Turkija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 500 / per year *

Stovykloje

* Galimos stipendijų galimybės

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ekonomika dažnai apibūdinama kaip tyrimas, kaip individai, grupės, visuomenės daro ar turėtų rinktis, kai trūksta išteklių. Ekonominės analizės sąvokos ir įrankiai vis dažniau naudojami įvairiose srityse, tokiose kaip vadybos mokslas ar politikos mokslai, vyriausybė, teisė ar tarptautiniai santykiai.

Sabancı universiteto bakalauro ekonomikos programos tikslas yra suteikti studentams griežtą ekonomikos teorijos ir jos taikymo pagrindą. Programa sukurta taip, kad atitiktų įvairius interesus: studentams, norintiems giliau susipažinti su ekonomikos mokslu, programa siūlo aukštesnio lygio kursus ir orientaciją į magistrantūros studijas. Studentams, kurie siekia būti profesionaliais ekonomistais privačiame ar viešajame sektoriuje, programa lavina įgūdžius, būtinus makro ar sektorių ekonominei analizei ir pinigų, fiskalinės ar reguliavimo politikos vertinimui, formulavimui, įgyvendinimui. Studentams, norintiems tęsti karjerą versle ir vadyboje, programa siūlo kursinius darbus apie strateginę analizę ir tokias temas kaip apskaita, finansai, rinkodara.

Programos tikslai

Bakalauro ekonomikos programa suteikia studentams griežtą ekonomikos teorijos ir jos taikymo pagrindą. Visi studentai įgyja tvirtą pagrindą humanitarinių mokslų, mokslų ir matematikos srityse. Ekonomikos programa sukurta taip, kad atitiktų įvairius interesus. Studentai gali sutelkti dėmesį į politikos analizę ir vertinimą, vadovautis verslo ir valdymo kryptimis, lankydami strategijos, finansų ir rinkodaros kursus arba akademinę orientaciją, sutelkdami dėmesį į teoriją ir matematiką.

Švietimo sistema

SU studentai turi galimybę pasirinkti savo specialybę po pirmųjų ar antrųjų mokslo metų. Tai leidžia studentams nuspręsti, kokią programą studijuoti universitete, geriau suprasdami aukštąjį mokslą ir savo akademinius bei karjeros interesus ir talentus.

Instrukcijos ir kalbos mokėjimo terpė

Sabancı universiteto mokymo priemonė yra anglų kalba. Visi studentai privalo laikyti Sabancı universiteto anglų kalbos vertinimo egzaminą (ELAE). Šį egzaminą išlaikę studentai pradeda bakalauro programas, o tie, kurie neatitinka anglų kalbos mokėjimo standartų, stoja į Kalbų mokyklą. Kalbų mokykla yra anglų kalbos paruošimo mokykla, kurioje studentai mokosi anglų kalbos vieną semestrą arba vienerius metus, priklausomai nuo jų anglų kalbos lygio.

Studentai, galintys patvirtinti, kad išlaikė vieną iš nacionalinių ir (arba) tarptautinių užsienio kalbos egzaminų universiteto nustatytu lygiu, turi teisę pradėti bakalauro programas. Apsilankykite mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie priimtus egzaminus ir balus, skirtus atleidimui nuo pasirengimo mokyklai: https://www.sabanciuniv.edu/en/faculties-programs-exemption-exams

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Instagram

Facebook

„LinkedIn“

„Twitter“

„YouTube“

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Verslo ir ekonomikos bakalauras
    • Vienna, Austrija
  • Ekonomikos mokslų bakalauro laipsnis
    • Erie, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • International Bachelor Economics and Business Economics
    • Rotterdam, Olandija