Keystone logo
SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

Įvadas

SAE institutas buvo įkurtas 1976 m. ir nuo tada išaugo į didžiausią pasaulyje, į pramonę orientuotą kūrybinės medijos dėstytoją, turintį daugiau nei 50 miestelių 28 šalyse. SAE mokymo programa buvo kruopščiai parengta konsultuojantis su pirmaujančiais pramonės specialistais, kad atitiktų pasaulinės kūrybinės žiniasklaidos pramonės reikalavimus.

SAE institutas siūlo išsamų kūrybinių medijų (garso, filmų, animacijos, žaidimų kūrimo, muzikos verslo ir interneto) kursų portfelį, turintį tvirtas praktinio pritaikymo ir pramonės pripažinimo tradicijas. Menų bakalauro / gamtos mokslų bakalauro laipsnis gali būti įgytas vos per dvejus metus.

Galimos dvi magistrantūros programos (MA/MSc). Bakalauro ir magistro programos siūlomos kartu su garsiuoju Londono Midlsekso universitetu. SAE institutas turi tinklą penkiuose žemynuose su miesteliais pasauliniuose kūrybinių žiniasklaidos industrijų centruose, įskaitant Londoną, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Barseloną, Niujorką, Los Andželą ir kt.

SAE Alumni asociacija yra SAE instituto absolventų ir studentų tinklas, siekiantis suteikti jiems alumnų patirtį po pasaulinio lygio išsilavinimo ir siūlantis įvairią išteklių, renginių ir komunikacijos programą, kad būtų galima pasiūlyti aktyvią įdarbinimo programą ir išlaikyti juos liečia vienas kitą ir dalyvauja SAE institute.

SAE Alumni Convention yra nemokamas tinklų kūrimo renginys, tradiciškai vykstantis Berlyne, skirtas visiems, kurie domisi kūrybine žiniasklaidos plėtra ir technologijomis. Kasmetinis renginys suburia panašius protus, kurie dalijasi žiniomis, kurias reikia žinoti apie kūrybinę mediją ir pramogų industriją. Suvažiavimas siūlo daug galimybių atlikti galutinius tyrimus, skatinant švietimą ir verslo plėtrą – tai puikus forumas tinklų kūrimui ir keitimuisi idėjomis.

SAE Magazine yra SAE instituto ir SAE Alumni asociacijos žurnalas. Leidinys iš pradžių buvo išleistas spausdinti, bet 2014 m. buvo paskelbtas internete.

Galimos dvi magistrantūros programos (MA/MSc). Bakalauro ir magistro programos siūlomos kartu su garsiuoju Londono Midlsekso universitetu. (viena magistrantūros programa su Middlesex ir viena su garsiuoju Folkwang Universität der Künste.

Apie universitetą

Berlyno miestelis siūlo kūrybingiems, aistringiems studentams prieigą prie standartinių pramonės įrenginių ir dėstytojų, turinčių puikių dalykų žinių ir aistros, kad kiekvienas studentas galėtų išnaudoti savo potencialą.

 • Puikiai įrengtos įrašų studijos, filmų rinkiniai ir daugybė darbo vietų 2000 m2 erdvėje
 • Visi kursai ir programos SAE institute Berlyne dėstomi anglų ir vokiečių kalbomis
 • Stiprus tinklas su dinamiška kūrybine industrija Vokietijos sostinėje
 • Papildomos svečių paskaitos ir seminarai su žinomais pramonės lyderiais

Vietos

 • Berlin

  Cuvryspeicher - Cuvrystr. 4, 10997 , Berlin

 • Munich

  Zielstattstr. 30, 81379, Munich

 • Hamburg-Mitte

  Feldstr. 66, 20359, Hamburg-Mitte

 • Cologne

  Carlswerkstr. 11c, 51063, Cologne

 • Frankfurt

  Homburger Landstr. 182, 60435, Frankfurt

Klausimai