Keystone logo
SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

Įvadas

SAE 53 miesteliai 27 šalių, buvo nustatyti pasaulinę etalonas kūrybinio mokymo naudotis žiniasklaidos priemonėmis nuo 1976 m. Naujojoje Zelandijoje, mes išdidžiai siūlome pažymėjimą, diplomą ir bakalauro laipsnį Garso, ir į kino diplomą.

SAE yra pasaulyje pirmaujanti pedagogas kūrybinių žiniasklaidos pramonėje. Įkurta 1976 metais kaip pirmoji pasaulyje kartu teorinio ir praktinio mokykloje garso inžinerijos, mes dabar apima visą pasaulį su 53 universitetų 27 šalių, plečiame savo asortimentą kursus įtraukti Sertifikatai, diplomai ir laipsnius:

  • ANIMACIJA
  • Garso
  • dizainas
  • Kino studijos
  • žaidynės
  • Interneto & Mobilus

Tuo SAE mes didžiuojamės teikti išskirtines programas pasaulinio lygio įrenginių. Mes užtikriname, kad mūsų studentai gauna puikų išsilavinimą, tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją, ir pramonės atitinkamų įgūdžių.

Mūsų absolventai tikrai turi konkurencinį pranašumą.

SAE SKIRTUMAS

SAE buvo pristatyti išskirtinį pramonės orientuota išsilavinimą nuo 1976 m. Mes sukūrėme už tretinio lygio kvalifikacijų Creative Media etalonas, nes mes žinome, šiuos pramonės ir mes žinome, kaip mokyti pramonės paruošta absolventus. Mes mylime tai, ką mes darome ir mes esame pasiryžę švietimo galimybes, kurios verčia abejoti, plėtoti ir įkvėpti teikimą.

SAE suteikiančias manęs SĖKMĘ

Esame pasaulyje pirmaujanti pedagogas kūrybinių žiniasklaidos pramonėje, nes mes glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų pramonės partneriais, pas mus dirba mokytojai su realaus pasaulio patirtį, ir mes teikiame asmeniniams išsilavinimą pasaulinio lygio įrenginių.

Mūsų specializuoti kursai pagal Creative Media reaguoja į dinamišką ir kintančią pobūdžio šiose pramonės šakose. Mes padėsime jums pasiekti savo potencialą ir įgyvendinti savo svajones.

SAE suteikia man WORLD GALIMYBES

SAE turi 53 miesteliai 27 šalyse. Mūsų mokiniai ir mokytojai yra unikalus, įvairiapusę ir kūrybinę bendruomenę, kurie ateina kartu kolektyvinio tikslo - Neįvykdyti švietimo galimybes. Mūsų patirtis yra visame pasaulyje pripažinta ir tikrai globali.

SAE kursai tarptautiniu mastu pripažintas.

SAE atskleidžia mane prie realaus pasaulio

Tuo SAE žinome kūrybinės žiniasklaidos sektoriaus absolventai turi individualų praktinį mokymą. Mes pripažino šį nugarą 1976 - tai kodėl mes pradininkas mūsų rankas ant, pramonė orientuota, ir asmeniniams mokymo programą, pristatytų jums state-of-the-art įrenginius.

Mes taip pat jums iš klasėje ir į realų pasaulį, su profesinio tobulėjimo galimybes tam tikru Naujoji Zelandija premjeras festivalių ir renginių.

SAE yra įsipareigojusi kompetencijos ugdymo, ir jūsų mokymosi rezultatams.

SAE išlaisvina MANO POTENCIALO

Tuo SAE mes padėsime jums patobulinti savo įgūdžius ir patirtį su mūsų griežtą mokymo programą, remiantis praktiniais ir techninių patirtimi, ir įsitvirtinę teorijos ir kritinės analizės.

SAE buvo apmokyti pramonės paruošta absolventus nuo 1976 m. Mes esame puikus tuo, ką mes darome - tai kodėl mes lyderė kūrybinio mokymo naudotis žiniasklaidos priemonėmis.

VIETA

Oklandas yra didžiausia Naujosios Zelandijos miestas. Unikaliai nustatyti tarp dviejų uostų ir daugelio salų į Hauraki įlankoje daro tai puiki vieta gyventi. Oklandas yra meno ir kultūros širdyje Ramiojo vandenyno. Jūs rasite festivaliai, galerija parodas, teatro sezonų ir muzikos iškilmės, tai tik keletas iš pasiūla patirtimi.

Miesto menas stipriai įtakoja jo unikalią tapatybę remiantis Te Ao maorių, Ramiojo vandenyno šaknų, gamtos ir kultūros paveldo ir kultūrinės įvairovės. Miestas taip pat turi dinamišką meno ir kultūros scena ir gyvena kai kuriose šalies pirmaujančių meno organizacijų. Oklandas parengė daug talentingų rašytojų, režisierių ir atlikėjų, taip pat tarnauja kaip leidybos ir kūrybiškas žiniasklaidos pramonės centru. Norėdami gauti daugiau informacijos apie gyvenimo Auckland, patikrinkite: SAE Oklandas įsikūręs Parnell kaime, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Auckland BĮK.

Mes suteiksime Jums su aukščiausios kokybės pramonės pripažintą praktinį mokymą.

Vietos

  • Auckland

    10, 12 & 18 Heather Street, Parnell, Auckland , 1052, , Auckland

Klausimai