Keystone logo
SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

Įvadas

SAE, turinti 47 miestelius 23 šalyse, nuo 1976 m. Nustato pasaulinį kūrybinės žiniasklaidos švietimo etaloną. Be trumpųjų kursų pažymėjimų, „SAE Dubai“ išdidžiai siūlo TEQSA akredituotus bakalauro laipsnius 5 disciplinose - animacija, garso, dizainas, filmas ir žaidimai. . SAE siūlo Australijos vyriausybės akredituotus bakalauro laipsnius.

SAE yra pasaulyje pirmaujanti pedagogė kūrybinės žiniasklaidos industrijoje. Įkurta 1976 m., Dabar mes aprėpiame pasaulį su 47 miesteliais 23 šalyse.

Dubajuje SAE rengia kursus daugiau nei 300 studentų.

Be trumpų kursų pažymėjimų, SAE siūlo Australijos vyriausybės akredituotus bakalauro laipsnius:

 • Animacija
 • Garso įrašas
 • Dizainas
 • Filmas
 • Žaidimai

SAE mes didžiuojamės tuo, kad pristatome išskirtines programas pasaulinės klasės objektuose. Mes užtikriname, kad mūsų studentai gautų puikų išsilavinimą, tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją ir atitinkamus pramonės šakos įgūdžius.

Mūsų absolventai tikrai turi konkurencinį pranašumą.

Sponsored by Google Chromebooks
Brooke Cagle / unsplash

SAE Dubajus

Centrinėje vietoje "SAE Dubai" yra miesto klestinčių ir energingų žiniasklaidos ir interneto miestų bei "Dubai Knowledge Village" dalis. Tai miesto menas ir kultūrinė bendruomenė. Universitete gali pasigirti didelė ir įvairi studentų bendruomenė bei specialiai dirbančių specialistų, dirbančių geriausios praktikos dėstymo ir mokymosi srityje, personalas.

SAE Dubai siūlo:

 • Vienas ant vieno dėmesio ir bendradarbiavimo mokymosi galimybės
 • Pramonės standarto įranga ir įrenginiai
 • Specializuoti trumpi kursai
 • Specializuoti meistriškumo kursai
 • Ryšiai su keliomis studijomis kaimyninėse kūrybinėse bendruomenėse
 • Aktyvi ir sveikintina studentų atstovybių taryba
 • Stiprūs ryšiai su įvairiais garso, filmų, grafikos dizaino, interneto, žaidimų ir animacijos kūrimo kompanijomis

Įranga:

 • Pasaulinės klasės paslaugos nuo 2005 m
 • Visiškai naujas Dubajaus miestelis su puikia atmosfera
 • Analoginės ir skaitmeninės akustinės pusiausvyros įrašymo studijos
 • Keli valdymo kambariai
 • Didelio dydžio žalias ekranas ir fotografijos studija
 • Milžiniškas internetinis redagavimo rinkinys
 • Viršutinis apšvietimo įrenginys
 • Aukštos klasės fotoaparatai
 • Pramonės lyderio programinė įranga

SAE skirtumas

SAE nuo 1976 m. Vykdo išskirtinį, į pramonę orientuotą išsilavinimą. Mes nustatėme aukštojo mokslo ir profesinio mokymo kvalifikacinius rodiklius kūrybinėje žiniasklaidoje, nes žinome šias pramonės šakas ir mokame paruošti pramonei parengtus absolventus. Mums patinka tai, ką darome, ir esame pasiryžę teikti švietimo galimybes, kurios kelia iššūkį, vystosi ir įkvepia.

Kūrybinės žiniasklaidos ugdymo specialistai

Esame pirmaujantis pedagogas kūrybinės žiniasklaidos industrijoje, nes glaudžiai bendradarbiaujame su savo pramonės partneriais, įdarbiname specialistus mokytojus, turinčius realios patirties, ir teikiame individualų išsilavinimą pasaulinio lygio patalpose.

Mūsų specializuoti kūrybinės žiniasklaidos kursai reaguoja į dinamišką ir besikeičiantį šių pramonės šakų pobūdį. Mes laikome pirštą ant pulso ir galvojame už aikštės ribų, kad padėtume jums išnaudoti savo galimybes ir įgyvendinti svajones.

Pasaulinė perspektyva

SAE turi 55 miestelius 28 šalyse. Mūsų studentai ir mokytojai yra unikali, įvairialypė ir kūrybinga bendruomenė, susibūrusi bendram tikslui - puikioms švietimo galimybėms. Mūsų patirtis yra visame pasaulyje pripažinta ir tikrai pasaulinė.

SAE kursai yra akredituoti ir tarptautiniu mastu pripažinti Australijos vyriausybės.

Greitas mokymasis

SAE siūlo akredituotus greito mokymosi Pathways kad galėtumėte greičiau būti pasirengę pramonei ir eidami į tą svajonių darbą. Jei esate pasirengęs įveikti sunkius kiemus, tai mūsų intensyvūs greito pasirinkimo variantai reiškia, kad per 2 metus turėsite kvalifikaciją.

Praktinis ir individualizuotas tyrimas

SAE žinome, kad kūrybinės žiniasklaidos pramonės absolventams reikalingi individualūs praktiniai mokymai. Mes tai pripažinome dar 1976 m., Todėl pradėjome savo praktinę, į pramonę orientuotą ir individualizuotą mokymo programą, kuri jums buvo pristatyta pažangiausiose patalpose.

Mes taip pat išvesime jus iš klasės ir į realų pasaulį, turėdami profesionalaus tobulėjimo galimybių kai kuriuose svarbiausiuose Australijos festivaliuose ir renginiuose.

SAE yra pasiryžusi tobulėti švietimo srityje ir siekti jūsų mokymosi rezultatų.

Mes žinome savo daiktus

„SAE“ padės jums patobulinti savo įgūdžius ir kompetenciją taikant griežtą mokymo programą, pagrįstą praktine ir technine patirtimi, pagrįstą teorija ir kritine analize.

SAE rengia pramonei pasirengusius absolventus nuo 1976 m. Mums puikiai sekasi tai, ką darome - todėl mes esame kūrybinės žiniasklaidos švietimo lyderiai.

148864_pexels-photo-3183150.jpeg
fauxels / pexels

Mūsų istorija

SAE Australija

SAE buvo įkurta Australijoje 1976 m. Kaip pirmasis pasaulyje garso inžinerijos institutas. Ankstyva SAE sėkmė ir mūsų praktinių, teorijomis pagrįstų ir su pramone susijusių mokymų poreikis greitai paskatino kitų miestelių steigimąsi visoje šalyje. Iki 1982 m. SAE turėjo miestelius Brisbene, Sidnėjuje, Melburne, Adelaidėje ir Pertas. Specialiai sukurtas Byron Bay miestelis, siūlantis neprilygstamą garso įrangą, atidarytas 2003 m.

Pradėjus SAE pirmuosius institutus ir kursus, buvo įvesta vyriausybės akredituotų profesinio mokymo ir aukštojo mokslo kvalifikacija. SAE dabar tapo pasauliniu kūrybinės žiniasklaidos mokymo lyderiu.

2004 m. SAE įsigijo "Qantm College", pirmaujančią skaitmeninės terpės pedagogą, specializuojančią 3D animaciją, žaidimų dizainą ir programavimą, interneto svetainių kūrimą ir grafinį dizainą.

Kantmas, vienas iš pirmųjų švietimo paslaugų teikėjų, siūlančių laipsnių programas žaidimų projekte, turi įspūdingą kilmę. Kolegija įsteigta 1996 m. Kartu su:

 • Kvinslando valstijos plėtros ir inovacijų departamentas
 • Meno Kvinslandas
 • Šiaurės teritorijos vyriausybė
 • Kvinslando universitetas
 • Pietų Kvinslando universitetas
 • James Cook universitetas
 • Grifito universitetas
 • TAFE Queensland

"SAE", "Qantm" nuo šiol išsiplėtė į pasaulinę areną kaip pirmaujanti skaitmeninės žiniasklaidos pedagogė.

2011 m. Vasario mėn. SAE institutas ir Kantmo kolegija tapo "Navitas", pagrindinio pasaulio švietimo paslaugų teikėja.

Suvestinė SAE, „Qantm“ ir „Navitas“ patirtis ir ištekliai užtikrina, kad mūsų studentai turėtų įgūdžių ir pramonės žinių, kurių jiems reikia norint gauti naudingą karjerą pramogų ir kūrybinės žiniasklaidos pramonėje.

SAE institutas ir Qantm koledžas, kaip "Navitas" dalis, dabar yra žinomi kaip "SAE Australia".

SAE International

Sekdamas SAE sėkme Australijoje, 1985 m. Londone buvo atidarytas pirmasis užsienio SAE universitetas. Kaip ir Australijoje, tarptautinėje arenoje SAE pasirodė esąs labai sėkmingas, siekdamas kokybiškos, praktinės ir teorinės mokymo programos, skirtos ambicingiems specialistams. muzikos industrija.

Netrukus po to, kai buvo atidarytas Londono miestelis, SAE įsteigė pirmąjį Europos institutą Miunchene. Miunchenas turėtų būti pirmasis iš daugelio užsienio kalbų SAE institutų visame pasaulyje.

SAE buvo gerai įsitvirtinęs Europoje, Azijoje ir Naujojoje Zelandijoje iki 90-ųjų vidurio. Pirmasis iš 7 universitetų buvo atidarytas JAV 1998 metais.

Nuo mūsų kuklios Sidnėjaus studijos pradžios SAE šiandien apima pasaulį su 53 miesteliais 27 šalyse. Pradedant nuo garso, „SAE International“ bėgant metams tobulėjo ir dabar siūlo kitų kūrybinės žiniasklaidos sričių - animacijos, dizaino, skaitmeninės žurnalistikos, filmų, žaidimų ir žiniatinklio ir mobiliojo - kvalifikaciją.

Visi mūsų kursai atitinka "SAE" principus - aukštos kokybės, į pramonę orientuotas, praktines ir teorines mokymo galimybes kūrybingiems ir talentingiems asmenims.

Vietos

 • Dubai

  Block 2, Ground Floor, Knowledge Park, 500648, Dubai

Klausimai