Keystone logo
© Bobby Anderson
Saint Francis University

Saint Francis University

Saint Francis University

Įvadas

Apie Saint Francis University

Saint Francis University yra vienas seniausių katalikiškų universitetų šalyje ir seniausias, puoselėjantis pranciškoniškas vertybes. Mūsų vaizdingas miestelis yra ant kalno viršūnės Loreto mieste, Pensilvanijoje, netoli Pitsburgo. Tikėjimas, dosnumas, pagarba, atradimai ir džiaugsmas yra mūsų DNR, ir mes siekiame pritraukti studentus (kaip jūs) su aistra formuoti pasaulį.

Tapk tuo, kuris...

Tai, kas toliau... yra unikali jums. Šis sakinys bus parašytas (ir perrašytas) jūsų gyvenimo kelyje. Kiekvienas iš mūsų čia, SFU, nori tapti tuo žmogumi, kuris padeda jums parašyti kuo įtakingiausią istoriją.

SFU šūkis, tapk tuo kažkuo, byloja apie mūsų siekį ugdyti gailestingus, rūpestingus, sėkmingus specialistus; ir jūsų troškimas juo tapti.

Pamaitinkite savo protą

Sėkmė reiškia atrasti savo talentus ir pasidalinti jais su kitais. Tikslingas pasirengimas karjerai, susimaišęs su turtingomis laisvųjų menų tradicijomis (kur jūs tyrinėjate daugybę aistrų), gali padėti jums rasti savo kelią.

Įkvėpk savo Dvasią

Visi kviečiami pasivaikščioti su Pranciškumi. Šventasis Pranciškus Asyžietis per savo katalikų-pranciškonišką misiją paliko mums daugybę užuominų, kaip gyventi prasmingą gyvenimą, kalbantį apie visus tikėjimus.

Už paskaitos ribų

Pasaulinė patirtis, stažuotės ir dar daugiau padeda jums tapti tokiu žmogumi, kokiu turite būti. Be to, visa ši patirtis įtraukta į jūsų oficialų vadovavimo, dalyvavimo ir paslaugų nuorašą.

Mažoji mokykla – aistringi gerbėjai

Mes esame viena iš mažiausių NCAA I skyriaus programų šalyje ir pripažinta už akademinį meistriškumą ir sportinį meistriškumą!

„Flash“ faktai, reitingai ir daugiau

Saint Francis University Loreto mieste, PA yra seniausia katalikų-pranciškonų kolegija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų misija yra padėti studentams augti gailestingais, sėkmingais profesionalais per tikėjimo, dosnumo, pagarbos, atradimų ir džiaugsmo kultūrą. Universitetas siūlo daugiau nei 50 programų (bakalauro, magistro ir suaugusiųjų) per tris mokyklas: Verslo; Sveikatos mokslai ir švietimas; ir mokslas, technologijos, inžinerija, menai ir matematika (STEAM).

Mūsų pranciškoniška tapatybė

Protas tobulumui, Dvasia taikai ir teisingumui, Širdis tarnavimui

To, kas tapo Saint Francis University , ir mūsų pranciškoniškosios tapatybės sėklas pasėjo šeši broliai pranciškonai iš Airijos, įkūrę berniukų akademiją Loreto kalnų kaime Pensilvanijoje. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurias mes laikomės Saint Francis University iki šiol.

 • Katalikų bendrojo lavinimo privatus laisvųjų menų universitetas; viena pirmųjų katalikiškų bendradarbiaujančių kolegijų šalyje
 • Rėmė III ordino eilinio pranciškonai, vadovaujami prezidento kun. Malachi Van Tassell, mokslų daktaras, TOR

Pagal skaičius

 • Stojančiųjų skaičius: 2 289 (1 726 bakalauro studijas, 563 absolventus)
 • Lytis: moteris 63,0 %, vyras 37,0 % (bakalauro studijos)
 • Pirmųjų metų išlaikymo rodiklis: 85 %
 • Vidutinis baigimo rodiklis: 70,3 %
 • Vidutinis klasės dydis: 17.6
 • Nuolatinis fakultetas: 131

Remiantis 2017 m. rudens registracija.

Akreditacija

 • Ergoterapinio ugdymo akreditavimo taryba
 • Gydytojo padėjėjo švietimo akreditavimo peržiūros komisija, Inc.
 • Amerikos chemijos draugija, sertifikuotas chemijos laipsnis
 • Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija
 • Kineziterapijos ugdymo akreditavimo komisija
 • Koleginio slaugytojo mokymo komisija
 • Socialinio darbo švietimo taryba
 • ABET inžinerinės akreditacijos komisija, Aplinkos inžinerija
 • Tarptautinė kolegialaus verslo švietimo asamblėja
 • Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisija
 • Pensilvanijos valstijos slaugos taryba
 • Pensilvanijos valstijos švietimo departamentui patvirtintoms mokytojų rengimo programoms

Valdymo struktūra

Universitetą remia Trečiojo ordino eiliniai pranciškonai, o jį valdo patikėtinių taryba, kurią sudaro pasauliečiai ir pranciškonai. Universiteto prezidentas gauna indėlį iš fakulteto, administratorių ir studentų, kurie dalyvauja plėtojant universiteto misiją.

Lengvoji atletika

SFU yra Nacionalinės kolegijų lengvosios atletikos asociacijos narė, o 23 universiteto vyrų ir moterų sporto komandos varžosi I diviziono lygyje. Universitetas taip pat yra Šiaurės Rytų konferencijos narys. Universiteto slapyvardis yra Raudonoji blykstė.

120739_120706_IMG_7078.jpg

Misija ir vertybės

Sudėtingame amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiečio žinios paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau: nuolankumas. Dosnumas. Pagarba. Aptarnavimas. Pagarba. Malda. Džiaugsmas. Meilė. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurių laikomės Saint Francis University.

Misijos pareiškimas

Protas tobulybei

Saint Francis University siūlo aukštąjį išsilavinimą aplinkoje, vadovaujantis katalikiškomis vertybėmis ir mokymu bei įkvėpta mūsų globėjo šventojo Pranciškaus Asyžiečio pavyzdžio. Seniausia pranciškonų aukštojo mokslo įstaiga Jungtinėse Amerikos Valstijose, Saint Francis University , yra įtraukiančioji mokymosi bendruomenė, priimanti visus žmones.

Dvasia taikai ir teisingumui

Universiteto programos ir veikla ugdo tokias pranciškoniškas vertybes kaip nuolankus ir dosnus požiūris į mokymąsi, pagarba įvairovei ir atskirų žmonių savitumui, etikos problemų supratimas ir pagarba visam gyvenimui. Su paprastumo ir džiaugsmo dvasia suteikiame galimybę Universiteto bendruomenei kritiškai ir analitiškai mąstyti, efektyviai bendrauti, integruoti teoriją ir praktiką.

Širdis už paslaugą

Saint Francis University siūlo laisvųjų menų tradicijos bakalauro studijų programas, asmeninę ir profesinę etiką akcentuojančias magistrantūros ir profesines studijų programas bei asmeninio ir karjeros tobulinimo tęstinio mokymosi galimybes. Siekiame visus Universiteto bendruomenės narius įkvėpti meilės mokymuisi visą gyvenimą ir įsipareigojimo dosniai dalytis savo dovanomis ir įgūdžiais su kitais sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Pranciškoniškojo aukštojo mokslo tikslai

 • Nuolankus ir dosnus požiūris į mokymąsi
 • Pagarba visai gyvybei ir visos žmonijos gėriui
 • Pagarba atskirų asmenų unikalumui
 • Visuotinė vizija
 • Paslauga vargšams ir vargstantiems
 • Tikėjimo ir maldos bendruomenė,
 • Paprastumo ir džiaugsmo dvasia
 • Pranciškaus buvimas.

Sudėtingame amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiečio žinios paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra ne tik idealai, kuriais galima žavėtis, bet ir vertybės, kuriomis reikia gyventi.

Vizija

Saint Francis University yra katalikiškas universitetas, skirtas aukšto lygio studentams, kurie siekia autentiško, akademiškai griežto, interaktyvaus mokymosi patirties, kur galėtų augti intelektualiai, dvasiškai, morališkai ir socialiai. Studentai siekia Šv. Pranciškaus gebėjimo derinti laisvųjų menų ugdymo vertybes ir viziją su mokymosi tikslais, atitinkančiais ekonominius visuomenės poreikius.

Saint Francis University yra pripažintas gyvybiškai svarbiu strateginiu partneriu – regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu – užmezgančiu tvirtus ryšius, ieškant bendradarbių, kurie puoselėtų ir plėstų Universiteto misiją, viziją ir strateginius tikslus, kartu prisidedant prie visuotinės visuomenės gerovės vizijos, kurią sukuria efektyvi veikla. tarno-vadovavimo principai.

Saint Francis UniversityĮmonės patalpos skirtos sustiprinti ir iki aukščiausio lygio pajėgumų pakelti nacionaliniu mastu pripažintas lyderystės programas verslo, sveikatos apsaugos, mokslo ir humanitarinių mokslų srityse.

Saint Francis University nuolat gerina organizacinį veiksmingumą ir efektyvumą visais lygmenimis – vadovaujamasi vidiniais ir išoriniais vertinimais – siekdama skatinti išskirtinį žmogiškųjų ir finansinių išteklių valdymą.

Universiteto ypatybės

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Loretto

   117 Evergreen Drive, PA 15940, Loretto

   Klausimai