Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Įvadas

Kur esate

Minesotos Saint Mary universitetas yra privatus, ne pelno siekiantis universitetas. Mūsų studentų sėkmė yra mūsų rūpestis.

Studentai pasirenka Šv. Marijos dėl bet kokių priežasčių, tarp jų: mūsų sveikinanti bendruomenė; mūsų įsipareigojimas vaikščioti kartu su kiekvienu studentu, kiekvieną žingsnį; mūsų sąmoningas dėmesys sutelkiamas į praktinę, praktinę mokymosi patirtį; ir mūsų pasiryžimas padėti studentams suformuoti ryšius, kurie padės jiems įgyti postgrupinį gyvenimą.

Mūsų bakalauro, gyvenamųjų, laisvųjų menų kolegija siūlo 59 dideles bendroves mūsų 450 akrų „Winona Campus“. Patogus absolventas, bakalauro baigimas ir sertifikavimo programos yra siūlomos „Twin Cities“ ir „Winona“ miesteliuose, Ročesteryje ar kitose regioninėse vietose ir internete. Mes esame į misiją orientuoti, pasiryžę atsisakyti elitizmo, apimant pagarbą ir būti atsidavę kiekvienam asmeniui. Mes esame universitetai studentams, kurie yra pasirengę augti ir kurie žino, kad su tinkamomis galimybėmis jie gali sukurti norimą ateitį.

Tai kas jus pažįsta

Šv. Marijos širdyje yra žmonės, kurie jus pažįsta. Fakultetas, personalas ir jūsų kolegos - visi tampa savo sąjungininkais jūsų mokomojoje kelionėje. Čia, intensyviai duodami ir priimdami, kiekvienas iš mūsų atranda tik kiek mes galime augti. Kiekvienoje iš mūsų klasių rasite santykius orientuotą, į asmenį orientuotą išsilavinimą. Kadangi mes tikime, kad kiekvienas nusipelno galimybės daryti poveikį. Norėdami pasiekti ne tik lūkesčius. Žinoma.

Šv. Marijos siūlo transformacinį ugdymą. Nesvarbu, ar mūsų studentai yra Winonoje ar Mineapolyje, ar bet kurioje pasaulio vietoje, patirtis yra tokia pati - intensyvaus tyrimo dėka mes padedame mokiniams atrasti pasaulį aplinkoje esančias tiesas ir mūsų charakterį. Sužinokite daugiau apie paramą, kurią galime pasiūlyti bakalauro ir magistrantūros studentams per mūsų biurus.

Studentų teisė žinoti

Pagal federalinius įstatymus dabartiniai ir būsimi studentai bei jų tėvai turi teisę žinoti tam tikrą informaciją apie Minesotos Šv. Marijos universitetą, įskaitant įvairią akademinę informaciją, informaciją apie finansinę pagalbą, institucinę informaciją ir informaciją apie baigimo kursus, universiteto saugumą ir atletikos nuosavybė.

Dinamiška ir transformuojanti mokymosi bendruomenė

Misija

Minesotos Šv. Marijos universitetas, praturtintas Lasalijos katalikų paveldu, pažadina, puoselėja ir suteikia besimokantiesiems etinį gyvenimą ir vadovavimą.

Aukščiausios klasės vizija

Šv. Marijos katalikų tapatybės pagrindu „Saint Mary's“ yra nacionaliniu mastu užimtas transformacinis ir novatoriškas universitetas, turintis pasaulinį pėdsaką. Šv. Marijos absolventai įgyja pažangias žinias, įgūdžius ir kritinio mąstymo gebėjimus, būtinus mokytis visą gyvenimą, sėkmingai dirbančius darbuotojus, gerus kaimynus ir etinius piliečius, kurie užtikrina, kad Šv.

Vietos

  • Winona

    Winona Campus, 700 Terrace Heights, MN 55987-1399, Winona

    Klausimai