Keystone logo
Saint Paul University Pagyrė bakalauro laipsnį konfliktų studijose
Saint Paul University

Pagyrė bakalauro laipsnį konfliktų studijose

Ottawa, Kanada

4 Years

Anglų kalba, Prancūzų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 8 377 *

Stovykloje

* 7 902,85 USD už kadenciją dieniniams tarptautiniams studentams

Įvadas

Konfliktų studijų bakalauras yra skirtas pasirengti profesionaliai analizuoti ir valdyti įvairius ginčus, parodant tiek objektyvumą, tiek empatiją. Nesvarbu, kokia konfliktinė situacija, vietinė, nacionalinė ar tarptautinė, turėsite galimybę išspręsti ginčus.

Norėdami tai padaryti, išnagrinėsite konfliktų kilmę ir dinamiką, atsižvelgdami į jų politines, psichologines ir socialines dimensijas. Naudodamiesi atvejų tyrimais, praktiniais pratimais ir paskaitomis, jūs pagilinsite ir pritaikysite metodus, kurie padeda išvengti, valdyti ir išspręsti konfliktus. Jūs išmoksite naudoti įvairias aktyvaus klausymo technikas ir keletą derybų bei tarpininkavimo priemonių. Norėdami tai padaryti, ištirsite daugybę nesmurtinių, humanitarinių ir diplomatinių konfliktų sprendimų, taip pat veiksmus, skatinančius taiką, socialinį teisingumą ir susitaikymą.

Programos pabaigoje jūs žinosite, kaip elgtis kaip neutraliai trečiajai šaliai ir galėsite pasiūlyti konfliktų sprendimo strategijas bei išsamius reagavimo planus.

Idealūs studentai

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai