Keystone logo
Saito University College

Saito University College

Saito University College

Įvadas

1988 m. Tetsuo Saito įkūrė „Saito“ grafinio dizaino akademiją.

Jis iš tikrųjų norėjo išmokyti japonų kalbos ir kultūros grožio. Vietoj to, turėdamas nepaprastą verslumo instinktą, ponas Saito sudarė pirmąjį Malaizijos grafinio dizaino diplomą, iš tikrųjų „Saito“ akademija tapo vietos dizaino švietimo pradininkais. Jo vizija buvo dvejopa: 1) ugdykite ir ugdykite jaunus talentus kurdami dizainą, ir 2) nustatykite ir išlaisvinkite jų aistras.

Per daugelį metų naudojamos programos ir metodai buvo kruopščiai ir kruopščiai sukurti, kad absolventai galėtų sukurti puikių darbų ir apdovanojimus pelniusių idėjų, kurios pakelia jų karjerą į kitą lygį.

2008 m. Buvo įkurta „Saito“ saugumo akademija. 2012 m. „Saito“ verslo mokykla pradėjo siūlyti užsiėmimus. Abu fakultetai, įskaitant „Saito“ dizaino mokyklą, tapo naujai įkurtos „Saito“ kolegijos dalimi. Šiandien visos 3 mokyklos yra savarankiškos sėkmingai veikiančios įmonės, kurios kiekvienais metais išleidžia daugiau nei 2000 absolventų.

2017 m. Pabaigoje Saito kolegija tapo Saito University College . Kartu atsirado studijų programos, išplėsti dėstytojai ir nauji miesteliai.

Pono Saito nebėra su mumis, tačiau jo iniciatyvumo ir verslumo dvasia tapo neatsiejama mokyklos kultūros, vertybių ir tapatybės dalimi. Tie iš mūsų, kurie imsimės jo mantijos, ir toliau nuolankiai atkakliai teiks įperkamą pasaulinio lygio švietimą pagal ilgametę apdovanojimų pelniusios kompetencijos tradiciją.

Vietos

  • Petaling Jaya

    Jalan Tengah,No 18, 46200, Petaling Jaya

    Klausimai