Keystone logo
Sami Education Institute

Sami Education Institute

Sami Education Institute

Įvadas

Sámi švietimo institutas (SAKK) yra profesinė kolegija, atliekanti svarbų vaidmenį plėtojant savo gyventojų ir Arkties regiono poreikius.

Tai yra vienintelis Suomijos čiabuvių aukštojo mokslo mokyklų mokymo institutas, esantis virš Arkties rato, turintis tris miestelius samių tėvynėje. Įstaiga organizuoja daugiadisciplininius kontaktinius ir nuotolinius virtualaus mokymo užsiėmimus, dirbtuves ir studijų programas jauniems suaugusiems ir brandiems studentams. Pagrindinė ugdymo programa remia samių pragyvenimą, daugiausia dėmesio skiriant tamsių kalbų ir samių kultūros plėtrai, siekiant skatinti gamtos užsiėmimus ir užimtumą.

Samių švietimo institutas skatina partnerystę su nacionaliniais ir tarptautiniais tinklais išsaugant ir plėtojant vietinių kultūrų ir pragyvenimo šaltinio cirkuliarinėje šiaurėje švietimą. Būsimi užsienio kolegos kviečiami susisiekti su mumis ir aptarti, kaip mes galime padėti pažintinėms kelionėms ir tyrimų projektams. Mūsų administracijos darbuotojai gali padėti jums atlikti logistikos ir kitas paslaugas, kurias gali pateikti institutas.

Vietos

  • Inari

    Menesjärventie, 99870 Inari, Finland, , Inari

    Klausimai