Keystone logo
San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

Įvadas

Sveiki atvykę į San Francisko valstijos universiteto

Nustatyti vieną iš gražiausių ir įvairiausių pasaulio miestų, į SF valstybė Campus pasigirti akivaizdus mišinį žmonių, kultūrų ir kalbų ramioje kampe San Franciske vos 1,6 km nuo Ramiojo vandenyno. Viešasis transportas patogiai įsikūręs šalia miestelio siūlo lengvą prieigą prie centro įspūdžių tik 20 minučių. San Francisko Bay Area suteikia studentams gausu galimybių padidinti savo studijų programas. Apklausa, bendruomenės projektus ir stažuotes, kad mokymasis atgyja, o suteikia jums pranašumą darbo rinkoje po baigimo.

miesteliai

Pagrindinis Campus apima 58 ha ežero Merced parke, Downtown Campus yra finansų ir technologijų centre miestą, Romberg Tiburon centras aplinkos apsaugos tyrimams atlikti yra ant San Francisko Bay širdyje ir yra Siera Nevada Lauko apgyvendinimu Sierra papėdėse.

vežimėlis

Top 10 Specialybių užsienio studentams

 1. verslo administravimas
 2. inžinerija
 3. Kompiuterių mokslas
 4. tarptautiniai santykiai
 5. biologija
 6. Mokslas / TESOL
 7. Transliavimas ir elektroninių ryšių menų (Beça)
 8. Kino teatras
 9. psichologija
 10. komunikacijos tyrimai

akademinis kalendorius

 • Rudens semestrą yra rugpjūčio viduryje iki gruodžio (16 savaičių)
 • Pavasario semestras yra sausio vidurio iki gegužės (16 savaičių)
 • Vasaros seansai paleisti nuo birželio iki rugpjūčio (5-10 savaičių)

Įrašas

 • Pagrindinių studijų studentai: 26,815
 • Studijų studentai: 3,441

Tarptautiniai studentai: 1,695 Iš viso Studentai: 30,256

Akreditavimas

Įkurta 1899 SF narė dalis Kalifornijos valstijos universitetas (CSU) sistemą. SF narė akredituotos akreditavimo komisijos vyresnysis kolegijose ir universitetuose Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų (WASC). Akademinių padalinių ir programų, taip pat individualiai akredituota.

Reitingas ir Skirtumai

SFSU

Regione žinomas inovacijas, kūrybingumą ir nuoseklaus mąstymo SF narė intelektinės širdis ir siela aplinkinių mieste. Lyderis bendruomenė paslaugų mokymosi ir tarptautinio švietimo SF Valstybė taip pat yra pagrindinis pilietinio jėga, bendradarbiauja su valdžios, verslo ir švietimo partneriais iš anksto universitetas ir regioną. Mūsų daug pagyrimu ir skirtumai yra šie:

 • Įkurta pirmoji tarptautinė ryšių departamentas prie JAV universitete (siunčiant daugiau studentų į užsienį, nei bet magistro suteikimo institucijos šalyje);
 • Kolegijos Verslo pripažinta kaip viena iš vos 15% verslo mokyklų visame pasaulyje, kurie atitinka griežtus AACSB Tarptautinis akreditacijos standartus;
 • Pavadintas vienas iš tautos viršų kino mokyklų The Hollywood Reporter. Nuo 1999 ir 2016, daugiau nei tuzinas absolventai buvo nominuotas Oskarui;
 • 10 absolventai ir dėstytojai apdovanotas Pulitzerio premija;
 • SF valstybės alums įkurta sėkmingą verslą nuo Bebe E-paskola ir surengė viršų lyderio pozicijas ne "Starbucks", "Symantec", "AT & T", "Disney" ir dar daugiau.

Korpusas

SF Valstybė siūlo keletą on-campus būsto galimybes: gyventi salės, apartamentai su vienu, dviem arba trimis miegamaisiais ir šeimos apartamentai. Tema ir mokymosi bendruomenės prieinama gyventojams, kurie nori gyventi su kitais studentais su panašiomis didžiųjų ir asmeninių interesų. Korpusas taikymo procesas yra atskirtas nuo universiteto taikymo. Po to, kai pateikė paraišką turėtumėte kreiptis dėl būsto kuo greičiau gausite SF Narė savo ID numeris, Jums nereikia turėti gautą oficialų priėmimą kreiptis dėl būsto.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • San Francisco

  1600 Holloway Ave. , 94132, San Francisco

Klausimai