Keystone logo
Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Įvadas

Sarah Lawrence yra prestižinis, gyvenamasis, koedukacinis laisvųjų menų koledžas. Įkurta 1926 m. Ir nuolat priskiriama prie pirmaujančių šalies laisvųjų menų kolegijų, Sarah Lawrence yra žinoma dėl savo novatoriško požiūrio į švietimą, turtingos aistringo intelektualinio ir pilietinio dalyvavimo istorijos bei gyvybingų, sėkmingų absolventų. Netoli neprilygstamų Niujorko pasiūlymų, mūsų istoriniame miestelyje gyvena įtrauki, intelektualiai smalsi ir įvairi bendruomenė.

Talentingi, kūrybingi studentai pasirenka Sarah Lawrence, kad galėtų pasirūpinti savo išsilavinimu. Glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų atsidavusiu, išskirtiniu dėstytoju, studentai sukuria griežtą, individualizuotą studijų kursą, atlieka nepriklausomus tyrimus ir sujungia daugybę disciplinų. Jie baigia mokslus, kaip pritaikyti žinias, įgūdžius ir kritinį mąstymą, reikalingus gyvenimui po studijų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Bronxville

    Mead Way,1, 10708, Bronxville

    Klausimai