Keystone logo
© Markus Aspegren
Savonia University of Applied Sciences

Savonia University of Applied Sciences

Savonia University of Applied Sciences

Įvadas

Studijuokite modernioje ir tarptautinėje aplinkoje, palaikančioje jūsų profesinius siekius ir nuolatinį mokymąsi!

Savonia University of Applied Sciences (Savonia UAS) yra vienas didžiausių ir universaliausių taikomųjų mokslų universitetų Suomijoje. Mūsų ekspertų organizacija ugdo stiprius specialistus iš šešių skirtingų studijų sričių. Mūsų įvairialypės studijų programos suteikia studentams galimybę mokytis kaip dieninių studijų studentų arba kartu su savo darbu (magistro laipsnis ir specializuotos studijos) arba lankstus atvirajame taikomųjų mokslų universitete. Mūsų miesteliai yra Kuopio, Iisalmi ir Varkaus miestuose.

Savonia UAS nori aktyviai tarnauti aplinkiniam darbui. Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros veikla siūlo aukštos kokybės paslaugas ir pritaikytus sprendimus verslo ir darbo bendruomenių vystymosi poreikiams patenkinti. Bendradarbiavimas, tinklų kūrimas ir internacionalizavimas yra esminiai mūsų sėkmės veiksniai. Savonijoje tarpdiscipliniškumas užtikrinamas organizuojant MTEP į pagrindines ašis, vadinamus kompetencijos tinklais. Šie tinklai yra gerovės produktai ir paslaugos, energetika, aplinka, sauga ir pramoninis dizainas.

Savonia University of Applied Sciences vadovauja „ Savonia University of Applied Sciences Ltd.“. Ltd vadovė ir Savonia UAS prezidentė yra ponia Mervi Vidgrén.

Vietos

  • Kuopio

    Savonia University of Applied Sciences Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO Street adress: Microkatu 1, KUOPIO Tel. +358 17 255 6000 Fax. +358-17-255 5014

    Klausimai