Keystone logo
School of Business and Trade

School of Business and Trade

School of Business and Trade

Įvadas

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

Apie mokyklą

School of Business and Trade siūlo savarankišką, kokybišką, internetinį ir nemokamą mokslą. Programos yra lanksčios ir jas galima pradėti bet kada. Vietoj tradicinio kelerius metus trunkančio mokymosi būdo mokykis savo tempu ir taupyk laiką bei pinigus.

Mūsų internetinės programos, tokios unikalios ir įdomios, yra nemokamos internetinės programos, mokymosi šaltiniai ir vertinimai internetu.

School of Business and Trade buvo įkurta 2011 m., siekiant skatinti mokslą be sienų ir nepriklausomai nuo kilmės. Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos 26 straipsnyje teigiama: „Kiekvienas turi teisę į mokslą ir jis turi būti vienodai prieinamas“. Šiuo metu SoBaT siūlo keletą kvalifikacijų, kurios tiktų visiems, besidomintiems aukštuoju mokslu.

Šiais laikais akredituotas ir kokybiškas išsilavinimas yra labai brangus. Universitetai imasi tūkstančių dolerių. Iš esmės tolesnis mokymas yra labai brangus daugumai žmonių, todėl jie negali apsvarstyti aukštojo mokslo. „SoBaT“ siūlo vilties spindulį kovojantiems studentams, kurie negali išleisti tūkstančių dolerių norimai kvalifikacijai įgyti.

Vizija

School of Business and Trade vizijos teiginys yra: „Kokybiškas ir nemokamas mokslas visiems“.

Vietos

  • Lucerne

    SoBaT Haus, Pilatusstrasse Luzern, Switzerland, 6003, Lucerne

    Klausimai