Keystone logo
School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

Įvadas

Sveiki atvykę į verslo mokyklą, Kinijos Renmino universitetą (RMBS)! Kaip viena iš pirmaujančių Kinijos verslo mokyklų, RMBS gali pasigirti ilgiausia vadybos mokymo istorija Kinijoje, pradėta 1950 m. nuolatinė glaudžios teorijos ir praktikos integracijos tradicija, glaudus bendradarbiavimas su įmonėmis ir vyriausybėmis bei didelė absolventų bazė. Mokykla yra pasaulinės perspektyvos lyderis, įžvalgiai suprantantis Kinijos valdymą.

Mokykla siekia tapti „pasaulinio lygio verslo mokykla, kaip Kinijos vadybos ekspertė“. Mes ugdome ateities lyderius, žvelgdami į pasaulines perspektyvas ir stipriai suvokdami įmonių socialinę atsakomybę bei verslo etiką. Norėdami pasiekti šį tikslą, mes sukūrėme labai novatoriškas švietimo programas, akcentuodami mokymąsi kiekvienu atveju, patirtinį mokymąsi, reflektyvų mokymąsi ir mokymąsi veiksmo. „Kinijos šaknis, pasaulinis pasiekiamumas“ apibendrina mūsų Kinijos istoriją ir pasaulinę ateitį. Mūsų tyrime aprašyta vietinė valdymo praktika Kinijoje ir griežtų tarptautinių standartų laikymasis.

Pastaraisiais metais mūsų mokykla savo mokslinių tyrimų, švietimo programų, dėstytojų ir studentų sudėties bei mokyklos valdymo srityje sparčiai pakėlė savo internacionalizacijos lygį. Tai viena pirmųjų Kinijos verslo mokyklų, kurias akreditavo EQUIS ir AACSB, ir „Global Network for Advanced Management“ narys (inicijavo Jeilio vadybos mokykla). Remdamiesi partneryste su daugiau nei 80 pirmaujančių verslo mokyklų visame pasaulyje, mes siūlome daugybę pusmetį trunkančių mainų galimybių užsienyje, dvigubo laipsnio galimybes ir prieigą prie programų ir kursų, kuriuos siūlo pirmaujančios verslo mokyklos visame pasaulyje.

Mūsų pagrindinės vertybės yra naujovė siekiant kompetencijos. Kurdami ir skleisdami žinias, mes prisidedame prie pasaulio, tuo pačiu siekdami savirealizacijos. Mes visada laukiame naujų dėstytojų ir darbuotojų, turinčių idėjų ir aistros, ir studentų, svajojančių tobulėti verslo pasaulyje, prisijungti prie mūsų priešakyje vadybos ugdyme.

Dekanas ir profesorius
Verslo mokykla,
Kinijos Renmino universitetas

142973_1.jpg

Faktai ir skaičiai

Mokyklos istorija prasidėjo 1950 m. Tai buvo vienas iš vadybos vadybos pradininkų Kinijoje. Tai buvo viena pirmųjų akademinių institutų, siūlančių savo Kinijos MBA programą, EMBA programą, MPAcc programą ir daktaro laipsnį. Pramonės ekonomikos, Bendrojo valdymo ir apskaitos programos. Tai taip pat pirmasis pristatė bendrą Kinijos ir užsienio EMBA programą.

RMBS, turinti beveik 4000 studentų, yra didžiausia ir labiausiai internacionalizuota mokykla tarp visų 32 Kinijos Renmino universiteto mokyklų (iš viso studentų: 25 000 ir daugiau; Švietimo ministerija užėmė Nr. 1 socialinių ir humanitarinių mokslų srityje Kinijoje) .

Mokykloje yra 7 akademiniai skyriai, įskaitant Bendrojo valdymo skyrių, Organizavimo ir žmogiškųjų išteklių departamentą, Rinkodaros skyrių, Vadybos mokslo ir inžinerijos, Prekybos ekonomikos, Apskaitos ir Finansų skyrius. Tarp 138 dieninių dėstytojų 30% užima doktorantūrą užsienyje. laipsnius suteikė Princetono universitetas, Carnegie Mellon universitetas ir Rutgerso universitetas. 2012 m. Renmino universiteto verslo administravimo disciplina (pagal Verslo mokyklą) buvo 1-oje vietoje Švietimo ministerijos atliktame nacionaliniame pirmosios pakopos disciplinų vertinime. 2017 m. Jis buvo pripažintas vienu iš aukščiausio lygio (aukščiausio lygio: A +) Kinijoje.

Mūsų mokykla įgijo EQUIS (2010 m.) Ir AACSB (2013 m.) Akreditacijas ir neseniai „Financial Times“ MBA, EMBA ir EE programose pateko į 50 geriausiųjų. Mokykla yra viena iš „Global Network for Advanced Management“ (GNAM) įkūrėjų, kurią 2012 m. Inicijavo Jeilio vadybos mokykla.

142974_2.jpg

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Prisidėti prie Kinijos valdymo išminties ir pasaulinių lyderystės talentų pasaulyje.

Vizija

Būti pasaulinės klasės verslo mokykla kaip Kinijos vadybos ekspertas.

Vertybės

Naujovės siekiant kompetencijos.

Socialinė atsakomybė

Siekdama strateginio tikslo „tapti labiausiai gerbiama verslo mokykla“, 2013 m. Balandžio 1 d. Mokykla sudarė Etikos ir socialinės atsakomybės komitetą, kurio tikslas buvo padidinti darbuotojų ir studentų sąmoningumą etikos, socialinės atsakomybės ir tvarumo klausimais. studentų reikalų biuro, generalinio biuro, studentų savanorių asociacijos ir darbo sąjungos pagalba.

142975_3.jpg

Vietos

  • Beijing

    Mingde Business Building, No.59, Zhongguancun Street, Haidian District, 100872, Beijing

    Klausimai