Keystone logo
Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Schweizerische Hotelfachschule Luzern

Įvadas

Įkurta 1909 m., SHL Schweizerische Hotelfachschule Luzern yra viena iš dviejų originalių Šveicarijos viešbučių valdymo mokyklų ir siūlo vieną iš dviejų vienintelių Šveicarijos svetingumo vadybos bakalauro laipsnių, akredituotų Šveicarijos federalinės vyriausybės ir laikantis Bolonijos deklaracijos.

Daugiau nei 100 metų geriausi pasaulio viešbučiai kreipėsi į SHL, kad surastų rytojaus viešbučių savininkus, verslininkus ir vadybininkus. Šiandien esame žinomi visame pasaulyje, kad ugdome žmonių talentus ir mokome geriausius viešbučių pramonės specialistus.

Universiteto ypatybės

Apgyvendinimas

Viešbutis SHL, mūsų studentų apgyvendinimas, turi puikų standartą ir palaiko sveiką gyvenimo būdą gražioje ežero pakrantėje, atspindinčioje tikrą viešbučio patirtį. Galima rinktis iš įvairių kategorijų kambarių su atskirais vonios kambariais. Be modernių, erdvių kambarių, studentų viešbutis siūlo bendruomenės kambarį su pilnai įrengta virtuve ir vidiniu kiemu, taip pat didelę terasą ant stogo.

Peržiūrėkite mūsų viešbučio SHL brošiūrą mūsų svetainėje.

  Stipendijos ir finansavimas

  Alumnų statistika

  Reitingai

  SHL Swiss Hotel Management School Lucerne užėmė pirmąją vietą Eduwo švietimo reitinge. Apklausoje dalyvavo ir diplomą gavo 6000 studentų. „Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF“ buvo išrinktas populiariausiu Šveicarijoje. Mes parodome, kuo SHL išsiskiria.

  Vadybininkai buvo mokomi garsiojoje viešbučių valdymo mokykloje nuo 1909 m. Kiekvienas, kuris studijuoja Šveicarijos viešbučių valdymo mokykloje Liucernoje, gauna „išsamų, į pritaikymą ir praktiką orientuotą svetingumo valdymo mokymą su nacionaliniu ir tarptautiniu pripažinimu“, rašo SHL. savo informacinėje brošiūroje. SHL misija yra mokyti, lydėti ir formuoti aukštos kvalifikacijos vadovus jų kelyje. 96 procentai mokinių, pateikusių įvertinimą edukaciniam reitingui, rekomenduoja SHL ir dipl. Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF tęsia veiklą, o bendras įvertinimas yra 4,5 iš 5 žvaigždučių. Šie skaičiai rodo, kad abiturientai yra labai patenkinti.

  „Mes mokome jaunus žmones su asmeniniu įsipareigojimu ir naudojame į ateitį orientuotus bei mokymąsi skatinančius metodus ir mokymo turinį“, – sako SHL. Edukacinis kursas dipl. Hôtelier-Restaurateur/Hôtelière-Restauratrice HF remiasi ilgamete patirtimi, kad vadovaujantys darbuotojai turi išmanyti visas viešbučių verslo sritis. Tokio tipo mokymai „įgyja visapusiškų įgūdžių, būtinų įmonės valdymui“. Todėl studijų kursas gali užtikrintai apimti praktinės svarbos sąvoką. „Penki į praktiką orientuoti semestrai ir profesinė veikla tarp jų aiškiai atspindi šią filosofiją“, – rašo SHL savo svetainėje.

  Vietos

  • Luzern

   Adligenswilerstrasse, 22, 6006, Luzern

  Klausimai