Keystone logo
Scientific College of Design

Scientific College of Design

Scientific College of Design

Įvadas

Scientific College of Design yra privati aukštojo mokslo meno ir dizaino įstaiga, įsikūrusi Maskate, Omano sultonate. Kolegija, įsteigta ministro dekretu ir reguliuojama Aukštojo mokslo ministerijos, oficialiai pradėjo savo akademines programas ir paslaugas 2004 m. Spalio mėn. Kolegiją valdo patikėtinių taryba, kuriai vadovauja Privačių universitetų ir kolegijų generalinis direktoratas.

Scientific College of Design yra pagrįsta tvirtu įsitikinimu ir stipriu meno, kaip neatsiejamos mūsų socialinės sąmonės dalies, kaip progresyvių pokyčių agento ir kaip galingo katalizatoriaus formuojančiu mūsų mintis ir veiksmus, vaidmeniu. nacionalinės ir pasaulinės bendruomenės.

Kolegijos steigėjai laikosi filosofijos, kad dizainas yra ir menas, ir mokslas, kuriuo remiantis menas yra susijęs su dizainu, o prasmingas dizainas yra pagrįstas moksliniu pagrindu. Kolegija yra įsišaknijusi apie holistinio švietimo, patvirtinančio laisvųjų menų ir mokslų aukštojo mokslo modelį, vertę ir subalansuojančią formaliojo dizaino studijas, plačiai veikiančias humanitarinius, literatūros ir socialinius mokslus, vertę. Scientific College of Design yra pagrįsta akademinio meistriškumo ir pažangiausio meno ir dizaino kūrybiškumo principu, lyginamu pagal du tarptautinės valiutos ir vietinio aktualumo kriterijus.

Vietos

 • Muscat

  Muscat, Omanas

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai