Keystone logo
Scripps College

Scripps College

Scripps College

Įvadas

Kai 1926 m. „Claremont“ (Kalifornija) buvo įkurta „Scripps“, tai buvo viena iš nedaugelio įstaigų, skirtų šviesti moteris pasiryžusiems gyventi ir įsitraukti į gyvenimą. Nuo tada „Scripps“ toliau puoselėjo tiek proto, tiek dvasios savybes, laikydamasi savo įkūrėjos, laikraščių verslininkės ir filantropės Ellen Browning Scripps vizijos. Šiandien „Scripps“ siūlo griežtą tarpdisciplininę programą, tvirtą intelektualinę bendruomenę, įsipareigojimą įvairovei ir įtraukčiai bei turtingą gyvenamąją patirtį, skirtą formuoti naujos kartos moterų lyderes.

„ Scripps College misija yra šviesti moteris tobulinti savo intelektą ir talentus aktyviai dalyvaujant mokslininkų bendruomenėje, kad būdamos absolventės galėtų prisidėti prie visuomenės per viešąjį ir privatų lyderystės, tarnystės, sąžiningumo ir kūrybiškumo gyvenimą“.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Claremont

    North Columbia Avenue,1030, 91711, Claremont

    Klausimai