Keystone logo
Seattle Pacific University College of Arts and Science

Seattle Pacific University College of Arts and Science

Seattle Pacific University College of Arts and Science

Įvadas

Mokslo ir inžinerijos kolegija yra sparčiausiai auganti Sietlo universiteto kolegija ar mokykla. Daugiau nei 100 dieninių ir neakivaizdinių dėstytojų siūlo tinkamą, praktinį požiūrį į STEM švietimą daugiau nei 1250 pagrindinių bakalaurų ir magistrantų. Vykdydami mokslinius tyrimus ir kvalifikacijos kėlimą, mūsų profesoriai neatsilieka nuo naujausių pasiekimų ir nuolat tobulina studijų programas, kurios harmoningai derina teoriją ir praktiką. Problemų sprendimas, kritinis mąstymas, komandinis darbas ir tarpdisciplininio bendradarbiavimo galimybės apibūdina holistinį požiūrį į bakalauro ir magistrantūros studentams teikiamą švietimą.

Skiriamieji mūsų ugdymo proceso elementai apima: daug laboratorijos patirties mokslo ir inžinerijos specialybėms; klestinčią bakalauro studijų programą; ekskursijos po įvairiausius gamtos ir žmogaus sukurtus stebuklus; ir visus metus trunkantys pramonės remiami vyresnieji projektai visiems mūsų inžinerijos ir informatikos studentams per Projektų centrą.

Kolegija suteikia daug galimybių mokytis paslaugų. Čia yra tik du pavyzdžiai. Per Sietlo universiteto matematikos korpusą ir STEM klubą mūsų mokiniai bendrauja su labai reikalingu jaunimu Bailey Gatzert pradinėje mokykloje. Per pastarąjį dešimtmetį dešimtys Sietlo universiteto studentų, dėstytojų ir darbuotojų dalyvavo humanitarinės inžinerijos projektuose Tailande, Nikaragvoje, Haityje, Zambijoje ir Kenijoje.

Mūsų vieta dinamiškame Sietlo mieste suteikia daug galimybių studentams užsitikrinti prasmingas stažuotes ar savanorystės galimybes, susijusias su jų karjeros tikslais.

Vietos

  • Seattle

    3rd Avenue West,3307, 98119, Seattle

    Klausimai