Keystone logo
Senshu University

Senshu University

Senshu University

Įvadas

1870 m. Meidži vyriausybė įsakė įvairioms vietinėms vyriausybėms išsiųsti „asmenis, turinčius teisę eiti valdžios pareigas“ į išsivysčiusias šalis kaip stebėtojus užsienyje ar studentus. Norint toliau modernizuoti Japoniją, reikėjo greitai įsisavinti Vakarų akademinę praktiką ir žinias.

Senshu University įkūrėjai Nagatane Soma, Inajiro Tajiri, Tanetaro Megata ir Shigetada Komai buvo tarp tų, kurie į JAV buvo išsiųsti centrinės ar vietos valdžios sąskaita. Studijuodami užsienyje, Soma ir Megata pagilino savo draugystę su kitais japonų studentais, besimokančiais panašiomis aplinkybėmis, ir kartu jie sukūrė studijų grupę pavadinimu „Japan Law Company“. Kita vertus, Tajiri ir Komai studijavo ekonomiką ir valstybės finansus, kartu pradėjo versti japonų kalba akademinius darbus apie valstybės finansus. Vėliau Soma ir jo teisinių studijų grupė bei Tajiri ir jo ekonominė grupė susitiko Jeilio universitete ir aptarė perspektyvą Japonijoje įkurti kolegiją, kurioje būtų dėstoma ekonomika ir teisė.

Grįžę namo 1880 m. Jie įkūrė Senshu kolegiją - pirmąją mokyklą Japonijoje, kurią sudaro ekonomikos ir teisės katedros, sistemingai siūlanti specializuotą japonų kalbos mokymo programą. Ekonomikos skyrius buvo pirmasis Japonijos aukštojo mokslo institutas, kuris siūlė mokytis ekonomikos. Ekonomikos skyrius buvo nepriklausomas nuo literatūros skyriaus ir teisės departamento. Mūsų sistema tuo metu buvo žingsniu priekyje nuo JAV švietimo sistemos. Ta kolegija buvo šiandieninio Senshu University pirmtakė.

Vietos

 • Chiyoda

  Kanda Campus 3-chōme-8 Kanda Jinbōchō, 101-0051, Chiyoda

  • Kawasaki

   Ikuta-Campus 2 Chome-1-1 Higashimita, Tama Ward, 214-8580, Kawasaki

   Klausimai