Keystone logo
© Eva Dang
SFH StudyFromHome

SFH StudyFromHome

SFH StudyFromHome

Įvadas

Apie mus

Tyrimą iš namų įkūrė Anthony Weaver.

Dirbęs nuotolinio mokymo sektoriuje daugiau nei dešimt metų, Anthony įgijo daug žinių ir patirties, taip pat susidūrė su nusivylimu, su kuriuo susiduria tie, kurie nori studijuoti tokiu būdu.

Nuotolinis mokymasis suteikia daug privalumų .. gebėjimas mokytis iš namų, darbe, kelyje ... ir, svarbiausia, kai norite, ar tai būtų ryte, popietėje, vakare ar net viduryje. Tačiau tai kelia pavojų. Kaip žinote, ar kvalifikacija yra tikra? Tai yra vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų ir, deja, studentams ne visada suteikiamas teisingas atsakymas.

Būtent čia atvyksta studija iš namų. Mūsų didžiausias tikslas yra užtikrinti, kad studentai visiškai suprastų, kokie yra jų kvalifikacijos būdai ir kaip jie bus jiems naudingi. Sąžiningumas ir skaidrumas yra pagrindas, kuriuo remdamiesi mes dirbame.

Mes primygtinai rekomenduojame pasikalbėti su mūsų kurso patarėjais telefonu arba tiesioginiu pokalbiu, o į visus jūsų klausimus galima atsakyti, ir mes galime užtikrinti, kad esate ginkluoti teisinga informacija, kad pasiektumėte savo ateities tikslus.

117684_117657_FB_banner_title_final_with_contact_JPG1.jpg

Vietos

  • Wolverhampton

    Wolverhampton, Jungtinė Karalystė

Programos

Klausimai