Keystone logo
Shanghai Business School

Shanghai Business School

Shanghai Business School

Įvadas

Shanghai Business School (SBS), buvusi Centrinės vyriausybės Mokesčių administravimo mokyklos Rytų Kinijos skyrius, yra 60 metų mokykla, kurią tiesiogiai globoja Šanchajaus savivaldybės valdžia.

Laikydamasi politikos, kuria siekiama neatsilikti nuo laiko ir naujų idėjų per pastaruosius šešis dešimtmečius, Shanghai Business School baigė dešimtis tūkstančių gerai kvalifikuotų politinių ir ekonominių lyderių visais lygiais tiek namuose, tiek užsienyje.

Šiuo metu Shanghai Business School yra daugiau nei dešimt tūkstančių dieninių studentų dvylikoje skyrių: Vadybos skyrius, Ekonomikos skyrius, Finansų ir apskaitos skyrius, Ekologijos ir turizmo skyrius, Meno ir dizaino skyrius, Užsienio kalbų skyrius, ir tarptautiniai mainai, Kompiuterinės ir elektroninės informacijos skyrius, Maisto mokslo skyrius, Žiniasklaidos ir žurnalistikos skyrius, Teisės ir politikos skyrius, Socialinių mokslų kolegija ir fondų kursai bei Suaugusiųjų švietimo skyrius. Mokykla siūlo dvidešimt bakalauro programų, keturiasdešimt penkias pažangias profesines programas ir septynias Kinijos ir užsienio bendradarbiavimo programas, iš kurių dvi vadinamos nacionalinėmis švietimo reformos eksperimentinėmis programomis ir viena yra savivaldybės lygmens švietimo reformos eksperimentinė programa. Absolventų užimtumo lygis išliko daugiau nei 95%, užimantis Šanchajaus universitetų ir kolegijų priešakyje.

Vietos

  • Shanghai

    Xuhui Campus, Room 1302, 2271 West Zhong Shan Road, 200235, Shanghai

    Klausimai