Keystone logo
Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

Įvadas

„ Stevens-Henager College rasite tinkamą laipsnį, padedantį pradėti geresnę karjerą, kad galėtumėte greičiau gyventi norimą gyvenimą. Nesvarbu, ar esate baigęs vidurinę mokyklą, ar jau įsitvirtinęs savo karjeroje, „Stevens-Henager“ suteikia laipsnį, kurio jums reikia norint pasiekti svajones pagal savo sąlygas ir tvarkaraštį.

Aptarnaujant Jutos bendruomenę, Stevensas-Henageris yra ne pelno organizacija - tai reiškia, kad investuojame į studentus. Nuo įstojimo iki baigimo (ir net po to) mes atsidavėme jūsų sėkmei. Sužinokite, kuo skiriasi „Stevens-Henager“, ir sužinokite savo karjerą sveikatos priežiūros, verslo ar informacinių technologijų srityse.

„ Stevens-Henager College mes tikime, kad mažesnė mokykla gali labai pakeisti jūsų karjerą. Sužinokite apie tai, kuo Stevens-Henager College skiriasi nuo tradicinio koledžo ar universiteto. Matydami, kaip jums sekasi siekti karjeros tikslų, ir gyventi norimą gyvenimą yra priežastis, dėl kurios mes darome tai, ką darome. Sužinokite apie „ Stevens-Henager College “ misiją ir tai, ką ji reiškia jums, kaip studentui.

Stevens-Henager College ieško protingų, veržlių, produktyvių, talentingų ir novatoriškų instruktorių bei darbuotojų, kurie padėtų mūsų studentams pasisekti.

Stevens-Henager College akreditavo Karjeros mokyklų ir kolegijų akreditavimo komisija (ACCSC). ACCSC yra akreditavimo agentūra, kurią pripažino JAV švietimo departamentas.

„ Stevens-Henager College esame unikaliai įsteigti padėti jums pasiekti savo karjeros tikslus. Mūsų akreditacija ir ne pelno organizacijos statusas padeda mums suteikti jums reikalingą kokybišką, į karjerą orientuotą išsilavinimą.

Vietos

 • Salt Lake City

  West Vine Street,383, 84123, Salt Lake City

  • West Haven

   South 1350 West,1890, 84401, West Haven

   • Boise

    South Entertainment Avenue,1444, 83709, Boise

    • 2001

     2001, Jungtinės Amerikos Valstijos

     Klausimai