Keystone logo
Shenzhen University

Shenzhen University

Shenzhen University

Įvadas

深圳大学 - SAR universitetas, „Window University“, Eksperimentinis universitetas

Shenzhen universitetas buvo įkurtas 1983 m. Švietimo ministerijos pritarimu. Centrinė vyriausybė, Švietimo ministerija ir savivaldybė teikia didelę reikšmę SAR universiteto statybai. Pekino universitetas padėjo statyti kinų ir užsienio kalbų disciplinas, o Tsinghua padėjo statyti elektronines ir architektūrines disciplinas, o Nacionalinis liaudies kongresas padėjo statyti ekonomines ir teisines disciplinas, o daug žinomų mokslininkų susirinko į 深圳大学 . Mokyklos pradžioje mokykla buvo pasiryžusi reformuoti universitetų valdymo sistemą, aktyviai išnagrinėjo stipendijas, kreditų sistemas, darbo studijų programas ir pan. Departamento socialinio valdymo reforma sukėlė didelį poveikį visai šaliai.

Per 36 metus nuo įkūrimo 深圳大学 sekė SAR ir yra įsipareigojęs vykdyti reformas ir sparčią plėtrą. Mokykla laikosi „pasitikėjimo savimi, savidisciplininio ir saviugdos“ šūkio ir suformavo „Universiteto universiteto, langų universiteto ir eksperimentinio universiteto“ savybes, sudarydama pilną talentų mokymo sistemą nuo bakalauro, magistro iki doktorantūros ir daugiapakopių mokslinių tyrimų bei socialinių paslaugų. Sistema tapo visapusišku universitetu, turinčiu visas disciplinas, pilnus įrenginius, puikius mokytojus ir standartizuotą valdymą. 深圳大学 yra nacionalinis universiteto studentų kultūrinės kokybės švietimo pagrindas ir nacionalinis civilizuotas miestelis. Siekdama realizuoti aukštojo mokslo konotatyvų vystymąsi, mokykla suformulavo „ 深圳大学 kultūros inovacijų plėtros planą“, įkūrė Rao Zongyi kultūros tyrimų institutą ir Liu Yuyi meno institutą ir pastatė aukščiausios klasės socialinę specialią zoną, pasižyminčią Kinijos charakteristikomis, turinčia didelį kultūrinį sąmoningumą ir kultūrinį pasitikėjimą savimi. Universiteto kultūra.

深圳大学 du miesteliai: Houhai ir Xili, kurių bendras miestelio plotas yra 2,72 kv. Mokykloje yra daug mokomųjų išteklių ir išsamių mokslinių tyrimų priemonių. Bendras universiteto statybų plotas yra 1,543 mln. Kvadratinių metrų, bendra instrumentų ir įrangos vertė - 2,7 mlrd. Bibliotekos pastatas yra 51,202 m2 (įskaitant pirmąjį Xili Campus bibliotekos etapą), kuriame yra daugiau nei 4,12 mln. Popierinių išteklių, 377 duomenų bazių, iš jų 2,58 mln. Yra vienas nacionalinis visapusiškas visapusiškas reformos bandymas, vienas nacionalinio lygmens talentų mokymo modelio inovacijų eksperimentinės srities ir viena nacionalinio lygio praktinio mokymo bazė. Yra 2 nacionaliniai eksperimentinio mokymo demonstraciniai centrai, 1 nacionalinis virtualaus modeliavimo eksperimento mokymo centras, 16 provincijos eksperimentinių mokymo demonstravimo centrų ir 3 provincijos virtualūs modeliavimo eksperimentiniai mokymo centrai. Yra 3 nacionalinės inžinerijos laboratorijos, 1 nacionalinis inžinerinių technologijų tyrimų centras, 2 pagrindinės Švietimo ministerijos laboratorijos, 1 Mokslo ir technologijų ministerijos tarptautinė bendradarbiavimo bazė ir 10 provincijų pagrindinių laboratorijų.

116634_116613_QQthG20190614090244.jpg

深圳大学 34 156 dieninių studijų studentai, iš jų 27 454 nuolatiniai studentai, 6 388 magistrantai, 314 doktorantai, 1 707 ne visą darbo dieną dirbantys studentai, 21021 suaugusiųjų švietimo studentai ir 862 tarptautiniai studentai. Mokyklos disciplinos yra išsamios ir išsamios, apimančios 11 disciplinų, įskaitant filosofiją, literatūrą, ekonomiką, teisę, švietimą, mokslą, inžineriją, vadybą, mediciną, istoriją ir meną. Mokykloje yra 25 mokymo kolegijos, dvi susijusios ligoninės ir 97 pagrindinės stažuotės. Yra 5 valstybinio lygio specialybės programos, 14 provincijos lygio specialybės programų ir 15 provincijos lygmens pagrindinių disciplinų. Doktorantūroje yra 10 pirmojo lygio disciplinų, 3 postdoktorantūros stotys ir 1 postdoktorantūros darbo vieta. Magistrantūros studijų programose yra 38 magistrantūros programos, 22 profesinės magistro programos. Inžinerija, klinikinė medicina, medžiagų mokslas, biologija ir biochemija, kompiuterių mokslas ir chemija įžengė į viršų 1% ESI disciplinų pasaulyje ir užėmė 84 vietą tarp Kinijos universitetų išplėstinių ESI aukšto citavimo leidinių. Mokykla inicijavo „NOOC vietinių universitetų ir kolegijų aljanso“ steigimą, kuriame dalyvavo 130 kolegijų ir universitetų, 359 internetiniai kursai, 119 atrinktų mokyklų, 61 akredituotos mokyklos ir daugiau nei 600 000 kursų. 2018 m. Studentai įvairiais lygiais laimėjo 614 konkurso apdovanojimus, įskaitant 131 tarptautinį, 269 nacionalinį ir 205 provincijos ir ministrų.

Mokyklos fakulteto struktūra nuolat tobulinama, o aukšto lygio talentų įvedimas ir auginimas yra vaisingi. Yra 3616 fakulteto narių (išskyrus gimnazijas), įskaitant 2274 nuolatinius mokytojus (517 profesorių, 643 docentus), 560 technikų ir 782 vadovus. Mūsų mokykloje yra 1068 postdoktorantai, 440 dieninių mokslininkų ir 164 lankytojai. Yra 15 Kinijos mokslų akademijos akademikų ir Kinijos inžinerijos akademijos (įskaitant 4 trumpalaikius kandidatus), 2 Amerikos medicinos ir biologijos inžinerijos akademijos akademikai, 4 Amerikos mokslų akademijos akademikai, inžinerijos akademija ir medicinos mokslų akademija (trumpalaikė), 1 Karališkosios inžinerijos akademijos akademikas ir Kanados inžinerijos akademijos narys. 2 žmonės, 1 Europos mokslų akademijos akademikas (trumpalaikis), 1 akademikas iš Singapūro mokslų akademijos (trumpalaikis), 3 akademikai iš Eurazijos mokslų akademijos, 1 Nobelio premija (fizinė ir medicininė), trumpalaikė. Nacionaliniame "973 programoje" yra 5 pagrindiniai mokslininkai, 27 Changjiang mokslininkai (įskaitant 21 trumpalaikį kandidatą), 32 nacionaliniai mokslo fondai, skirti geriems jauniems mokslininkams (įskaitant 14 trumpalaikių darbuotojų), ir 14 Nacionalinis puikių jaunųjų mokslininkų fondas ( Įskaitant vieną trumpalaikę nuomą, Švietimo ministerija „naujųjų amžių neįvykdyti talentai“ 7 žmonės.

Mokykla nuolat gilino mokslinių tyrimų sistemos reformą, o mokslinių tyrimų projektai ir finansavimas gerokai išaugo. 2018 m. Bendras mokslinių tyrimų finansavimas viršijo 1,1 mlrd. Juanių, pridėti 302 nauji gamtos mokslų fondų projektai, 23-oji vieta šalyje ir 2-oji - Guangdongo universitetuose; Ketvirta vieta Guangdongo universitetuose. SCI buvo 3 293 dokumentai, o SSCI - 238 dokumentai. Gavo 2,846 mokslo apdovanojimus. Buvo išduoti 425 patentai, iš jų 229 išradimai. Mokslo ir technologijų leidinys buvo apdovanotas „Top 100 Kinijos universitetų moksliniais ir technologiniais periodiniais leidiniais 2018 m.“, Humanitarinių ir socialinių mokslų žurnalai žurnaluose užėmė 13 vietą tarp nacionalinių universitetų žurnalų.

Mokykla aktyviai skatina „tarptautinį talentų mokymą, tarptautinį mokslinį bendradarbiavimą, tarptautinį mokytojų rengimą ir tarptautinius kultūrinius mainus“. Dabar ji užmezgė ryšius su 256 užsienio universitetais ir vykdė įvairias tarptautinio bendradarbiavimo formas, pvz., Studentų mainus, mokytojų rengimą ir kooperatyvinį švietimą. Gerinti visapusišką tarptautinės komunikacijos kokybę ir lygį.

深圳大学 ir toliau bus įsikūręs Shenzhen, remdamasis ekonomine ir socialine plėtra Guangdong, Honkongas ir Makao Dawan rajonas, susiduria su tarptautiniu, atsižvelgiant į reformų ir naujovių dvasia, ugdyti aukštos kokybės novatoriškus ir verslumo talentus, laikytis kultūros lyderystės, stiprinti inovacijų vairuoti, pasiekti konotacijos plėtrą ir sukurti naują Siekti aukšto lygio SAR universitetų, kad žmonių laikai būtų patenkinti.

(Šio puslapio duomenys buvo atnaujinti 2019 m. Balandžio mėn.)

116633_116612_QQthG20190614090430.jpg

Vietos

Vietos
  • Shenzhen

    Shenzhen University, 3688 Nanhai Boulevard, 518060, Shenzhen

    Klausimai