Keystone logo
Shih Chien University

Shih Chien University

Shih Chien University

Įvadas

Shih Chien universitetas, anksčiau žinomas kaip Shih Chien koledžas namų ekonomikos, buvo įkurta 1958 m. p. Tung-Min Shieh. Pavadinimas "Shih Chien", kuris kinų kalba reiškia "praktika", kilo iš didžiojo kinų filosofo Wang Yangmingo įsitikinimo: "Žinios yra praktikos pradžia. Praktika yra žinojimo užbaigimas" (1498 m.). Šį šūkį Shih Chien universitetas prisiminė įgyvendindamas ir plėsdamas savo švietimo viziją.

Bėgant metams institucija iš jaunesniojo koledžo tapo bakalauro laipsnį suteikiančia institucija, o 1991 m. buvo pervadinta į Shih Chien dizaino ir vadybos koledžą. 1997 m. įstaigai suteiktas universiteto statusas. Šiandien universitetą sudaro Žmogaus ekologijos koledžas, Dizaino koledžas, Vadybos koledžas, Verslo ir informacijos koledžas bei Kultūros ir kūrybiškumo koledžas. Universitetas turi vieną miestelį Taipėjuje ir kitą Kaohsiunge, jame studijuoja apie 12 000 studentų ir dirba 620 dėstytojų bei darbuotojų.

Steigimo principai

Įsteigimo tikslai

Skatinti šeimas būti etiškomis, mokslinėmis, meniškomis ir ekonomiškai pagrįstomis, kad mūsų visuomenė būtų darni, o šalis - turtinga ir galinga.

Pedagoginiai tikslai

Atlikti mokslinius tyrimus ir propaguoti taikomųjų gyvenimo mokslų technologijas, didinti gyvenimo gerovę ir prasmę.

Švietimo paslaugų teikimo principai

Praktika ir įgyvendinimas; kultivavimas, reguliavimas, valdymas ir taika; pasaulinės vienybės skatinimas

Švietimo prioritetai

Drausmė mokykloje

Vienas įsitikinimas ir trys dorybėsVienas įsitikinimas yra "darbštumas daro laimę", o trys dorybės - "būti mandagiam", "būti švariam ir tvarkingam" ir "būti tvarkingam".

Atsižvelgiant į tradicines ir šiuolaikines tendencijas

 • Humanitarinių mokslų ir technologijų integravimas.
 • Bendrųjų ir specialiųjų žinių mokymas.
 • Mokinių vietinių ir tarptautinių perspektyvų ugdymas.
 • Programinės ir techninės įrangos teikimas.
 • Universiteto ir bendruomenės derinimas.
 • Taipėjaus Ta-Chin miestelio ir Kaohsiungo miestelio koordinavimas.

Reikalavimai vizoms

Visi mainų studentai, kurių bendra buvimo Taivane trukmė viršija 90 dienų, bet ne 180 dienų, Taipėjaus atstovybėje turi kreiptis dėl vizos. Reikalingi prašymo išduoti vizą dokumentai ir prašymo pateikimo bei mokėjimo būdai įvairiose šalyse gali skirtis, todėl būtinai gaukite naujausias instrukcijas iš artimiausios biuro vietos.

Studentai, kurių viešnagė Taivane viršija 180 dienų, turi kreiptis dėl rezidento vizos Taipėjaus atstovybėje. Rezidentų vizų turėtojai turi kreiptis dėl užsieniečių rezidento pažymėjimo (ARC) ir leidimo sugrįžti Nacionalinėje imigracijos agentūroje Taipėjuje per 15 dienų nuo kitos atvykimo dienos. Studentai gali likti Taivane tol, kol galioja užsieniečio gyventojo pažymėjimas.

Rezidentinės vizos prašytojai taip pat turi atlikti medicininę apžiūrą prieš kreipdamiesi dėl vizos ir turėti šią Sveikatos pažymėjimo formą, kurią užpildo nagrinėjantis gydytojas.

Prieš pateikiant Taipėjaus atstovybei su kitais prašymo išduoti vizą dokumentais, sveikatos pažymėjimas pirmiausia turi būti legalizuotas pareiškėjo gimtosios šalies Užsienio reikalų ministerijoje.

Nagrinėjant prašymą išduoti rezidento vizą iš tam tikrų pareiškėjų gali būti pareikalauta policijos pažymos (neteistumo registro).

Prašymo išduoti vizą procesą galite pradėti gavę oficialų priėmimo laišką iš Shih Chien University . Daugiau informacijos apie vizų išdavimo procesą gausite pasibaigus semestro paraiškų teikimo laikotarpiui.

Daugiau su vizomis susijusios informacijos taip pat rasite Taivano konsulinių reikalų biuro svetainėje.

Vietos

 • Taipei

  No. 70, Dazhi St, Zhongshan District, 104, Taipei

  • Kaohsiung

   No. 200 Daxue Road, Neimen District, 84550, Kaohsiung

   Klausimai