Keystone logo
SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Įvadas

Gyvenimo mokymosi patirtis

Sveiki atvykę į Šveicarijos Viešbučių vadybos koledžą Lenk

"SHML", įsteigta Berno kantone įsikūrusi Šveicarijos kompanija, yra pirmoji Šveicarijos "Boutique Hotel School", kuri buvo supažindinta ir parengta rengiant studentus už perspektyvią svetingumo karjerą, pagrįstą prabangos tarptautinių boutique viešbučių ir kurortuose veikiančiomis filosofijomis. Šiuos svetingumo brangakmenius galite rasti visame pasaulyje, pradedant nuo dviejų liukso klasės liukso numerių kurorto iki dviejų šimtų plius kambarių apgyvendinimo vienetų, kuriuos atstovauja tokios žinomos bendrovės kaip "The Leading Hotels of the World", "Small Luxury Hotels", "Relais"

Siekdami užtikrinti griežtą akademinę programą ir turinį, mūsų Hospitality Management kolegija sudarė valdomą pažangos susitarimą su GlosterŠyro universitetu dėl papildomo laipsnio BA (Hons) strateginiame svetingumo vadybos miestelyje Čeltnhemo mieste (Didžioji Britanija).

Mūsų kolegija SHML yra išskirtinai saugioje Berno Oberland ir veikia tikrame, prabangiame viešbutyje, kuris yra svečiams žiemos sezono metu. Patalpos siūlo idealią aplinką, skatinančią operacijas, kurios vyksta boutique viešbučių komercinėse operacijose visame pasaulyje, įskaitant vaizduojamojo meno gaminius ir gėrimų gamybą bei paslaugas, kambarių padalijimą, priežiūros ir valdymo procedūras. "SHML" siekia išlaikyti laiko įrodytus "Swiss Hotel Operations" pagrindus ir išlaikyti Šveicarijos kultūros, kuri per pastaruosius du šimtmečius įgijo išskirtinius ženklus kaip unikalus pasaulis. Šveicarijos kultūra reiškia sąžiningumą, neutralumą, vienybę, nešališkumą, pagarbą vieni kitiems ir asmeninę atsakomybę už aplinką.

Mūsų kolegijos mokymo programos nesiskiria nuo kitų programų brėžinių, išskyrus tai, kad jų turinį ir faktinį perkėlimą į studentus nagrinėja profesionalūs viešbučių organizatoriai, kurie per daugelį metų įgijo įgūdžių valdyti ir valdyti kai kuriuos geriausius pasaulio viešbučius ir kurortus.

Mes stengiamės pasveikinti jus į mūsų specialųjį svetingumo valdymo koledžą.

Kodėl SHML

Kas yra "Boutique Hotel Management School"?

Mūsų parduotuvės - individualus išsilavinimas mažose klasėse. Studentai gyvena, studijuoja ir praktikuoja pilnai įrengtame viešbutyje. Mūsų dėstytojai, kurie gyvena universitete, yra prieinami beveik 24 valandas per parą; mūsų programos buvo sukurtos viešbučio viešbučių užsakovams ir juos tiekia dėstytojai, turintys ilgametę tarptautinės viešbučių vadybos patirtį.

Koks yra mūsų USP?

 • Aukšta sąveika su universiteto dėstytojais, sukuriant tiesiogines žinias ir ryšius - "nemokamas konsultavimas" iš dėstytojų,

 • Aukštos kokybės patirtis - studentų pralaidumas yra mažas, leidžiantis labiau individualizuoti išsilavinimą; Klasės dydis yra mažas;

 • Aukštas aptarnavimo lygis: laikas ir sugebėjimas padėti studentams nuspręsti, ką nori daryti, parama ieškant tinkamo darbo

 • Saugi aplinka studentams, jie yra gerai prižiūrimi

 • Tarptautinio svetingumo mokymas;

 • Inovatyvus mąstymas, grindžiamas tradiciniu hotelier stiliaus

 • Programa pritaikyta pramonės poreikiams (ji yra artima pramonei):

 • Praktiniai mokymai, studentų rengimas realiam gyvenimui šioje pramonės šakoje (įveikti žemę - studentai dirba po to, kai baigia studijas, kad būtų atliktas kitas karjeros žingsnis):

 • Programa grindžiama kintančiais pramonės poreikiais, pasitelkiant patarėjų tarybos įžvalgas, direktorių tinklą ir dėstytojų patirtį;

 • Praktika skirta atverti tarptautines darbo galimybes ir akademinį tobulėjimą (pastaba: atsižvelgiant į apribojimus Šveicarijos rinkoje, antroji stažuotė yra tarptautinė ir skirta padėti studentams saugiai dirbti ne Šveicarijoje)

 • ("Capstone") projektas leidžia studentams parengti verslo planą, kuris atspindi jų interesus (šeimos verslą, faktinius darbo ketinimus / idėjų kūrimą);

Misija

"SHML" mokys ir sujungs įprastą svetingumo aplinką tradicinius Šveicarijos operacijų pagrindus su šiuolaikinėmis žiniatinklio svetingumo žiniomis tarptautiniam valdymui, visiems mokiniams atskleidus jų studijas ir baigus studijas, tiesiogiai kreiptis į profesionalius viešbučių organizatorius, už tikrą ir kvalifikuotą sąveiką siekiant sėkmės. Kiekvieno studento profesinė ateitis yra SHML vadovaujančių savininkų, dėstytojų ir personalo misijos esmė.

Mes norime sukurti ugdomą atmosferą, kurią studentai mylės. Mūsų programos yra skirtos suteikti studentams galimybę spręsti problemas ir pasinaudoti jiems galinčia patirtimi. " SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk mes nuolat stengiamės, kad mokymasis būtų įdomus ir dinamiškas, kad visi mūsų studentai galėtų pasiekti savo tikslus.

Mūsų tikslai

Tavęs į kitą lygį

Mes stengiamės pagerinti savo mokinius per mokymosi patirtį tiek klasėje, tiek ir iš jos. "SHML" - "Swiss Hotel Management School Lenk" siekia sukurti prieglobstį, kuriame mokiniai jaučiasi saugūs, kad galėtų išspręsti savo baimę ir pasiekti visus savo tikslus. Mes siūlome įvairias paslaugas, kurios skirtos padėti studentams būti geriausia savimi, tuo pačiu linksmintis.

Mūsų filosofija

Mes gerbiame kiekvieno mūsų studentų individualius poreikius ir tikime, kad su tinkama kryptimi ir vadovavimu jie visi gali pasisekti. Mūsų ugdymo samprata suteikia galimybę savo studentams spręsti tradicinio mąstymo problemas ir siekti savo akademinio supratimo su atsidavimu ir originalumu.

Tikėkite, kad ugdydami, vadovaudamiesi ir ugdydami studentus stovi aukšti, kai susiduria su būsimais profesiniais iššūkiais, taip pat gyvenime, pagrįstą moralinėmis vertybėmis ir etikos principais, kurie aukštesniu lygiu atlieka sėkmės pažadą ir prasmę.

Mūsų vertybės

" SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk gerbia mūsų studentus ir supranta, kad kiekvienas iš jų turi individualius norus ir poreikius. Mes tikime, kad mokymąsi gali skatinti tik tarpusavio pagarbos, orientavimo ir kryptys jausmas, ir darome viską, kad išlaikytume tas vertybes viskuo, ką darome. Mūsų unikalus požiūris aprūpina moksleivius tinkama paramos sistema, padedanti jiems padėti sėkmingai.

Mūsų standartai

Turėdami ilgametę pedagogų patirtį, mes žinome, ką reikia mokiniams užsiimti. Mūsų unikalus mokymo metodas leidžia mokiniams vertinti, gerbti ir vertinti. " SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk mes tikime, kad skatindami kūrybingą, bendradarbiavimą ir įdomią patirtį, kad mokiniai galėtų išnaudoti visas savo galimybes ir padėtų jiems siekti savo svajonių. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte, ką mes galime padaryti už jus.

Vietos

 • Lenk im Simmental

  Rawilstrasse 23, 3775, Lenk im Simmental

Klausimai