Keystone logo
Siam University

Siam University

Siam University

Įvadas

Siamas jau 50 metų rengia protingus absolventus, kurie tarnauja mūsų šaliai įvairiose profesinėse srityse. Mūsų akademinės programos yra pažangiausios, praktiškos ir realios. Siam'e mūsų programos apima keletą dalykų ir studijų variantų, solidžius mokymo projektus ir sunkius seminarus, todėl galite specializuotis pagal savo pomėgius ir susipažinti su tarptautiniais draugais.

Siamo universitetas: Inovacijos siekiant tvarumo

Įkurta oficialiai 1973 m. p. Narong Mongkhonvanit PhD, Siamo universitetas įsitvirtino kaip visiškai organizuota, privati aukštoji mokykla Bankoko pagal vyriausybės reglamentą nuo 1986. Universiteto tarybos pirmininku paskirtas Slaptosios tarybos narys oro pajėgų vyriausiasis maršalas Chalit Pukbhasuk, o prezidentu - daktaras Pornchai Mongkhonvanit, Siamo universitetas iki šiol Tailandui išleido daugiau kaip 75 000 absolventų.

2022 m., Siamo universiteto miestelis Bankoke, remia 10 000 tailandiečių, 500 studentų iš užsienio. Universitetas teikia bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius pagal 46 programas, 15 fakultetų ir 1 aukštąją mokyklą. Nemažai programų yra susietos tarptautiniais ryšiais su studentų mainų programomis Azijoje, Afrikoje, Europoje ir JAV.

Siamo universitetas buvo reitinguojami Top 5 Tvarūs universitetai Tailandas, 76 th pasaulio reitingus 1183 tvarių universitetų, UIGreenMetric 2023. Taip pat Nr. 1 iš Tailando privačių universitetų.

Siamo universiteto dėstytojai, studentai ir pareigūnai, vadovaudamiesi vienu iš pagrindinių principų - tvarumu, dirbo vienoje komandoje su Phasicharoen rajono vietos gyventojais, Vyriausybės taupomuoju banku ir kitais valdžios ar privačiais sektoriais. Bendradarbiaudami su vietos gyventojais tausojame aplinką ir puoselėjame tvarias idėjas kurdami naujoviškas priemones ir dalydamiesi atsakomybe.

Tikimės, kad ir toliau didinsime ir skatinsime tvarumą visame universiteto miestelyje ir už jo ribų, kad būtume ir kurtume šios srities lyderius.

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

  • Bangkok

    38 Phet Kasem Rd, Phasi Charoen, 10160, Bangkok

    Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai