Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

Įvadas

Siena kolegija yra privati, Katalikas laisvųjų menų kolegijoje įsikūręs Loudonville, NY.

Siena kolegija yra privati, Katalikas, laisvųjų menų kolegijoje įsikūręs Loudonville, Niujorkas-10 minučių nuo valstijos sostinės Albany į Niujorko sostinė regiono širdyje.

32 didžiųjų, 80-plius nepilnamečių ir sertifikatus, ir prestižinių bendros studijų programų į laisvųjų menų, mokslo ir verslo Saints turime daugiau nei 1200 unikalių būdų pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Bet tai tik pradžia.

Mūsų 3000 šventieji iš viso pasaulio ir palieka ne tik su geriau suprasti tai, bet reikalingas priemones aktyviai ir prasmingai dalyvauti. Jie greitai realizuoti Siena švietimas yra ne kažkas, jūs gaunate, tai kažkas, ką daryti.

Šimtai studentiško gyvenimo galimybių, nuo Raudonojo Kryžiaus regbio prisijungti su Siena 22-sporto skyriaus I sporto programa suteikia studentams galimybę gauti žaidime, nepriklausomai nuo jų interesai gali būti. Išsamų tyrimą užsienyje programas ir svaiginančius tarnyba mokymasis leidžia atradimų ir atspindys.

Šventųjų glaudžiai bendradarbiauti su savo profesorių (12: 1 studentą fakultetas santykis), pasinaudojant viena-of-a-kind išteklių ir vienas ant vieno mokslinių tyrimų galimybių visose srityse. Siena ugdymas stiprinami tvirtos stažuotės programa, kuri apima viršų paleisties įmonės, ne pelno organizacijos ir vyriausybės organizacijoms, kad vairuoti šio regiono augimą.

Aukštos poveikio mokymosi centrai, rūpestinga ir užsiima fakultetas, kuris atkreipti dėmesį geriausias savo studentams, ir pranciškonų tradicija paslaugų ir bendruomenės apibrėžti, kas mes esame ir suteikti studentams gyvenimą pranašumą.

Šventųjų pavyks. Devyniasdešimt penki procentai absolventams dirba ar tęsia mokslus, daug darbo ir studijuoja geriausių organizacijų ir studijų programas. Iš mūsų absolventų trečioji pasakyti Sienos jungtis paskatino savo pirmojo darbo.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Loudonville

    515 Loudon Road, 12211, Loudonville

Klausimai