Keystone logo
© ©Siena Heights University
Siena Heights University

Siena Heights University

Siena Heights University

Įvadas

Siena Heights University yra katalikiškas universitetas, įkurtas 1919 m. ir remiamas Adrian Dominican Sisters. Siena Heights, kurioje dalyvauja įvairi tradicinio amžiaus ir dirbančių suaugusiųjų studentų bendruomenė, yra aukštojo mokslo komisijos akredituota bendrojo lavinimo įstaiga, įkurta pagal laisvųjų menų tradicijas, siūlanti asocijuotojo, bakalauro ir magistro laipsnius. Universiteto būstinė yra Adrian, Mich., o studijų baigimo centrai yra Dearborn, Southfield, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson ir Online.

Misija

Sienos vardu pagerbiama Šv. Kotryna Sienietė, XIV amžiaus Italijos dominikonė, kuri savo gyvenimą paskyrė tiesos ir socialinės atsakomybės paieškai. Panašiai ir institucijos misija – padėti studentams tapti kompetentingesniems, tikslingesniems, etiškesniems – išauga iš Sienos filosofijos.

Per visą savo istoriją Siena Heights sukūrė didžiuojasi novatoriškų atsakymų į sudėtingus socialinius poreikius tradiciją. Iš pradžių kolegija moterims, ketinusioms tapti mokytojomis, bėgant metams Siena išplėtė savo pasiūlą ir iki šeštojo dešimtmečio buvo pripažinta viena iš 10 geriausių laisvųjų menų kolegijų moterims.

Siena Heights University , katalikiško universiteto, įkurto ir remiamo Adrian Dominican Sisters, misija yra padėti žmonėms tapti kompetentingesniais, tikslingesniais ir etiškesniais per mokymo ir mokymosi aplinką, kurioje gerbiamas visų orumas.

Akreditacija

Aukštojo mokslo komisija

Be Aukštojo mokslo komisijos Siena Heights University akreditacijos, jų profesinės organizacijos yra akredituotos šios akademinės programos:

  • BFA ir BA meno programos yra akredituotos Nacionalinės meno ir dizaino mokyklų asociacijos (NASAD).
  • BSW in Social Work yra akredituota Socialinio darbo švietimo tarybos Akreditavimo komisijos (CSWE).
  • Siena Heights University Švietimo skyriui suteikta pirminio licencijavimo lygio akreditacija, kurią suteikė Mokytojų rengimo akreditavimo taryba (CAEP).
  • Slaugos bakalaureato studijų programos Siena Heights University yra akredituotos kolegialaus slaugytojų mokymo komisijos (CCNE), 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791.
  • Slaugos magistrantūros studijų programa Siena Heights University yra pradinė akreditacija Koleginio slaugytojų mokymo komisijos (CCNE), 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791. Prašymas išduoti akreditaciją negarantuoja, kad akreditacija bus suteikta.

Siena Heights priklauso Katalikų kolegijų ir universitetų asociacijai, Mičigano mokytojų rengimo kolegijų asociacijai, Mičigano nepriklausomų kolegijų ir universitetų asociacijai, Mičigano koledžų fondui (MCF), Nepriklausomų kolegijų tarybai, Nacionalinei kolegijų asociacijai. Tarpuniversitetinė lengvoji atletika, Švietimo galimybių taryba, valdybų asociacija, Nacionalinė kolegijų ir universitetų verslo pareigūnų asociacija ir kelios atletikos konferencijos, įskaitant Wolverine-Hoosier atletikos konferenciją.

Universitetas yra įgaliotas rengti studentus mokytojų atestavimui Mičigane ir kitose valstijose. Paprašius, studentai gali peržiūrėti universiteto akreditaciją viceprezidento akademiniams reikalams biure, Sacred Heart Hall, 202 kambaryje, Adriano miestelyje.

Vietos

  • Adrian

    East Siena Heights Drive,1247, 49221, Adrian

Klausimai