Keystone logo
Siena Heights University Teatro dizaino ir technologijų bakalauro laipsnis
Siena Heights University

Teatro dizaino ir technologijų bakalauro laipsnis

Adrian, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 28 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Pagrindinė programa skirta studentams, kurie domisi teatro karjera, bet nesidomi vaidyba. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į vieną ar daugiau iš šių sričių: dekoracijos, kostiumai, apšvietimas, garsas ir techninė kryptis.

Mokymai skirstomi į klasių darbą ir praktinį gamybinį darbą, įskaitant jų pačių visiškai įgyvendintus skyriaus produkcijos dizainus! Mokymo ir dizaino galimybes padidina naujas, modernus proscenio teatras. Tai 350 vietų prosceniumas su visa skrydžio sistema, skaitmenine projekcija ir daugybe LED / animacinių šviestuvų.

Programai vadovauja profesorius Daniel C. Walker. Walkeris turėjo dešimtmečius trunkančią apdovanojimus pelniusią karjerą profesionaliame teatre ir akademinėje bendruomenėje. Per tą laiką jis projektavo daugeliui Mičigano kapitalo teatrų, taip pat buvo Theatre Nova, Performance Network ir Purple Rose Theater personalo dalis. Jis dėstė daugelyje kolegijų / universitetų, įskaitant Rytų Mičigano universitetą ir Albiono koledžą (kur jis buvo pirmininkas).

Programos skirtumai

  • Studentai turi daug galimybių dirbti APMOKAMAS prodiuserines pareigas teatre (daugumą pastatymo darbų atlieka studentai, o ne darbuotojai);
  • Dizaino specialybės turi bent vieną galimybę realizuoti savo dizainą, o ne tik kurti juos popieriuje;
  • Dažnos galimybės studentams atlikti techninius ir projektavimo darbus už Universiteto ribų, kai baigia studijas.

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai