Keystone logo
Siena Heights University Teisės ir politikos bakalauro laipsnis
Siena Heights University

Teisės ir politikos bakalauro laipsnis

Adrian, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 28 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Pagrindinė Teisės ir politikos kryptis skirta pasiūlyti studentams kryptingą teisės ir politikos studijų kursą pagal laisvųjų menų tradiciją. Pagrindinė mokymo programa supažindins studentus su kai kuriais dominuojančiais teisės ir politikos studijų metodais.

Studentai, kurie labiau domisi politika, rinktųsi nuodugnesnį politikos tyrimą, vadovaudamiesi mokymo programos politikos taku. Šis takelis skirtas pagilinti studento supratimą apie politiką, sutelkiant studento studijas į dvi politikos mokslų posričiais, ruošiantis vyresniojo seminaro kursui ir vyresniojo darbo baigiamiesiems darbams.

Studentai, kurie labiau domisi teise arba planuoja lankyti teisės mokyklą, pasirinktų mokymo programos teisės kryptį. Šis takelis skirtas tam, kad būtų akcentuojami konkretūs kursai, skirti patobulinti studento teisės pažinimą, paaštrinti teisinį mąstymą ir sustiprinti teisinio rašymo įgūdžius ruošiantis teisės profesijai.

Abu takeliai skirti ugdyti gebėjimą mąstyti, rašyti, kalbėti ir apgalvotai, etiškai ir kompetentingai elgtis apie politiką.

Programos skirtumai

  • Sujungia šiuolaikinį požiūrį į politikos mokslą su klasikiniu politikos ir teisės studijų filosofijos ir istorijos akcentavimu;
  • Unikali dviejų krypčių pagrindinės krypties dalis, leidžianti studentams sutelkti dėmesį į savo interesų sritį (teisė ar politika);
  • Remdamasi dominikonų tradicija, programa pabrėžia griežtą mokslinį ir analitinį požiūrį į politiką ir teisę, tuo pačiu užduodant didesnius etinius klausimus, kaip politika ir teisė gali prisidėti prie visuomenės gerovės.

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai