Keystone logo
Simpson College

Simpson College

Simpson College

Įvadas

apie Simpson

Įkurta 1860, Simpson parengė kartas studentų sėkmingos karjeros, Aukštųjų mokyklų ar paslaugų darbą. Mūsų gražus miesteliu sėdi ant 75 akrų INDIANOLA, Ajova ir siūlo geriausią iš abiejų pasaulių: auklėjančios akademinę aplinką, kuri yra arti karjeros, stažuočių ir pramogų variantų Ajovoje sostinėje.

Dauguma mūsų profesorių surengti aukščiausio laipsnio savo srityje, ir jie yra pasiryžę padėti daugiau nei 1400 studentų pasiekti savo svajones. Studentų gyvenimas yra įdomus ir pasitenkinimą, su kelių dešimčių galimybių studentams dalyvauti, viską iš graikų gyvenimo Międzyuczelniany tiriamojoje veikloje, ir sportui. Simpson sėkmė skatinant kokybės programas ir teikti išskirtinę vertę buvo pripažintas nacionaliniu Peterson konkurencingos kolegijų ir JAV naujienos. Tai puikus kolegija, o tuo labiau, kad žmonės sužino apie Simpson, tuo labiau sužavėtas jie tampa. Kviečiame apsilankyti ir atidžiau pažvelgti.

Faktai Įkurtas 1860 Simpsonas koledžas buvo įkurtas narių Iowa Jungtinė metodistų bažnyčia.

Akreditavimas Simpsonas Kolegija buvo visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisija ir Šiaurės Vidurio asociacija narys nuo 1913 m.

Vietos Indianola, Ajova, iš 13000 žmonių bendruomenė yra 12 mylių į pietus nuo Des Moines, Iowa, kuri yra klestintis verslas sostinėje. Simpsonas taip pat turi miesteliai West Des Moines ir Ankeny.

Pagrindinė bendrabučiu Aštuoniasdešimt penki arų sudaro Simpson pagrindinę Campus Indianola 34 pagrindinių pastatų, įskaitant: College Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver mokslo centras, Dunn biblioteka, Kent bendrabučiu centras, Smith memorialinis koplyčia, Blankas scenos menų centras, sporto kompleksas Amy Robertsonas muzika centro Henry, H. Thomas H. McNeill salė.

Pobūdis Simpsonas College yra jungtinė metodistų susiję, nepriklausoma, bakalauro, abi lytys mokosi kartu, laisvųjų menų kolegijoje.

Mokslo metai Dvi keturių mėnesių semestrus ir vieną trijų savaičių terminas gegužę, kuris leidžia specializuotą tyrimą arba išjungti kampusie, sudaro mokslo metus.

Taškų fakulteto Fakultetas į studentų santykis yra vienas profesorius kas 13 mokiniams, turintiems 86 proc 95-narys, dieninės fakultetas to, pelnė aukščiausią laipsnį savo srityje.

Studentų skaičius Studentas kūnas yra sudarytas iš 1400 dieninių studentų ir 300 neakivaizdinių studijų studentų.

Priėmimas Prašymo forma, aukštųjų mokyklų nuorašai, ACT arba SAT balai ir rekomendacija iš pagrindinės ar konsultantas yra svarstoma priėmimo procese.

Išlaidos Išlaidos 2016-17 mokslo metais, yra šie: studijų kainą ir įmokų $ 35,876; Standartinis kambarys kainuoja 3860 $; standartų valdyba ima $ 4103.

Specialybių, Nepilnamečiai ir programos Simpsonas siūlo 80 didžiųjų, nepilnamečius ir programas.

popamokinės organizacijos Aštuoniasdešimt keturi procentai mokinių dalyvauja studentų vyriausybės, laikraštyje, radijuje, Międzyuczelniany ir vidines sporto, graikų gyvenimą, departamentų veiklą, garbės ir profesinių grupių, muzikos, dramos, religijos ir kitų interesų grupių.

Międzyuczelniany sportas Vyrai: Beisbolas, krepšinio, Cross Country, Futbolas, golfas, futbolas, tenisas, Track & laukas, imtynės; Moterys: krepšinio , lygumų, golfas, futbolo, futbolas, plaukimas, tenisas, Track & laukas, tinklinis

  • Naujausios Ajova Międzyuczelniany Athletic konferencijos čempionas (nuo 1987).

Garbės ir profesinės sąjungos Alfa "Lambda" Delta; Alfa "Sigma" Lambda "; Beta beta beta; Epsilon "Sigma; Mu Phi epsilon; Omicron "Delta" Kappa; Phi Alfa teta; Phi Mu Alfa "Sinfonia; Studentų švietimo asociacija.

Graikijos organizacijos Brolijos: Alfa "Tau Omega, Kappa teta Šunys, Lambda Chi Alpha Sigma Alpha Epsilon seserijos: delta delta delta, Kappa Kappa Gamma Pi beta Phi Sigma" Lambda "Gama

skiriamieji faktai Simpsonas yra pripažinta dėl savo kokybės programas ir vertę Peterson konkurencingos kolegijų ir "US News and World ataskaitoje. Be to, Simpson yra viena iš tautos viršų 100 kolegijose procentais studentams, kurie studijuoja užsienyje, pagal US News and World ataskaitoje. Simpson pat vasaros namų tarptautiniu mastu pripažintą Des Moines Metro Opera. Pažymėtina mokslininkas George Washington Carver pradėjo savo koledžo karjerą Simpson 1890.

Head Administratoriai Kėdė, valdybos Patikėtinių: Sunnie Turtingesni prezidentas: Jay Simmons Prezidento kabinetas

Vietos

  • Indianola

    701 North C Street Indianola, Iowa 50125, 50125, Indianola

    Klausimai