Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sinclair Community College

Sinclair Community College

Sinclair Community College

Įvadas

Su vienu iš Mažiausios mokslą kursai į Ohajas, Sinclair bendruomenės kolegija yra nuosekliai reitinguojami tarp geriausių ir yra įsipareigojusi teikti kokybišką išsilavinimą.

Sinclair"S studentui fakulteto santykis devyniolikos vieną yra vienas žemiausių bet Ohio kolegijoje. Sinclair buvo įkurta kaip YMCA koledže 1887, ir tarnauja daugiau nei 30,000 kiekvienais metais, daugiau nei 330 dieninių studentų, lankančių Sinclair 2015.

Sinclair yra įsikūręs miesto centro Deitonas, Ohajas. Deitonas yra šeštoji pagal dydį miestas, Ohio, su maždaug 150.000 gyventojų; aplinkinių Dayton didmiesčiai turi 800.000 gyventojų. Namo Wright-Patterson oro pajėgų bazėje ir Nacionalinio muziejaus US Air Force, Deitonas yra žinomas dėl aviacijos ir kosmoso ir pasigirti didelę mokslinių tyrimų ir plėtros aviacijos ir aeronautikos inžinerijos srityse.

Deitonas yra draugiškas miestas tarptautinių studentų. "Sveiki atvykę Deitono" yra Bendrijos iniciatyva, kuri skatina imigrantų integraciją į didesnį Dayton srityje ir atspindi filosofiją, kad žmonės su įvairių sluoksnių, įgūdžių ir patirties yra svarbūs JAV

Vietos

  • Dayton

    444 West Third Street, 45402, Dayton

Klausimai